249 zł

Wartość: 399 zł

Cena: 249 zł

Oszczędzasz: 38%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kurs Dietetyki z imiennym certyfikatem oraz zaświadczeniem na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) potwierdzającym ukończenie kursu! Zdobądź wiedzę na temat żywienia!

Zniżka zakupów grupowych z Katowic

Ważne

  • Zostań doradcą żywieniowym!Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienny certyfikat oraz zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) potwierdzające ukończenie kursuKurs Dietetyki Stosowanej pozwala na zgłębienie wiedzy z dziedziny zdrowego odżywiania.Odsłania tajniki skutecznego odchudzania oraz przekazuje wiedzę.W cenie kursu otrzymasz materiały dydaktyczne!!!Kurs jest prowadzony przez wykwalfikowaną kadrę!!!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - Kurs Dietetyki z imiennym certyfikatem oraz zaświadczeniem na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) potwierdzającym ukończenie kursu!- Kurs odbędzie się w KatowicachAby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy: - zadzwonić w godzinach poniedziałek-piątek: 9.00 – 18.00, sobota: 8.00 – 14.00 w celu zapisania się na wybrany terminKupon ważny 2 miesiące od daty zakupu.­ Jedna osoba może kupić więcej niż 1 kuponOferta nie łączy się z innymi promocjami.

Opis szczegółowy

Kurs dietetyki w formie stacjonarnej!!! Do wyboru aż 4 miasta: Katowice, Kraków, Radom, Opole.Kurs trwa 20 godzin i jest realizowany w ciągu 2 dniZostań doradcą żywieniowym!Kurs obejmuje kompleksową wiedzę z zakresu dietetyki Na zakończenie kursu każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienny certyfikatem oraz zaświadczeniem na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN).Kurs Dietetyki pozwala na zgłębienie wiedzy z dziedziny zdrowego odżywiania, odsłania tajniki skutecznego odchudzania oraz przekazuje wiedzę, która pozwala na samodzielne układanie programów dietetycznych opartych na aktualnych standardach wyznaczonych przez Ministerstwo ZdrowiaW cenie kursu otrzymasz materiały dydaktyczne!!!Kurs jest prowadzony przez wykwalfikowaną kadrę!!!Ramowy program kursu:1. Wprowadzenie do żywienia dietetycznego2. Podstawy funkcjonowania narządów organizmu człowieka3. Zasady racjonalnego żywienia – właściwości składników pokarmowych4. Charakterystyka poszczególnych diet tj. lekkostrawna, bogato białkowa i niskobiałkowa, hipolipemiczna, niskoenergetyczna, eliminacyjna w alergiach i nietolerancjach pokarmowych5. Żywienie w cukrzycy6. Zasady prawidłowego odżywiania7. Normy żywienia i racje pokarmowe8. Zasady układania jadłospisów dla poszczególnych diet9.Kalkulacja cen posiłków 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 18 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Katowic

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj