149 zł

Wartość: 249 zł

Cena: 149 zł

Oszczędzasz: 40%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za makijaż permanentny kreska górna lub dolna w Biomax w Sosnowcu! Oferta limitowana! Idealny pomysł na prezent! Spraw prezent sobie lub bliskiej osobie!

Zniżka zakupów grupowych z Katowic

Ważne

  • ­129 zł za makijaż permanentny kreska górna lub dolna,Dyskretne podkreślenie naturalnych walorów urody.Makijaż permanentny: nienaganny wygląd o każdej porze dobyOptyczne powiększenie oczu, wyraziste spojrzenieSpiesz się!Oferta limitowana!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • Oferta promocyjna Infobuzer.pl obejmuje:- makijaż permanentny kreska górna lub dolna  w salonie kosmetycznym Biomax w Sosnowcu!Kupon dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto/Moje KuponyAby zrealizować kupon należy:Konieczna telefoniczna rezerwacja terminu z podaniem kodu kuponu InfobuzerO dostępności terminów decyduje kolejność rezerwacji.Możliwość odwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.Ważność kuponu 2 miesiące od daty zakupu.­

Opis szczegółowy

­Nie chcesz tracić czasu na make-up, martwić się o jego stan w czasie pracy czy podczas wyjścia? Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem, pomoże również skorygować kształt oczu lub brwi.Makijaż permanentny to zabieg upiększający twarz i ułatwiający codzienny make-up.Najważniejsze w makijażu permanentnym jest podkreślenie naturalnej urody twarzy. Najważniejsze aby był idealnie dostosowany, zarówno formą, jak i kolorem do urody i osobowości klientki.Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny pomoże Ci subtelnie podkreślić Twoje atuty urody.  Odpowiednia korekta brwi wymodeluje kształt twarzy, a kreski oka nadadzą spojrzeniu głębi, zaś kontur ust i wypełnienie optycznie je powiększą.Zaletą zabiegu jest też trwałość - rezultaty utrzymają się przez długie miesiące, dzięki czemu stracisz o wiele mniej czasu przed wyjściem do pracy, czy podczas wakacyjnego wyjazdu.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 19 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Katowic

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj