70,0 zł

Wartość: 89 zł

Cena: 70,0 zł

Oszczędzasz: 21%

Oferta z: Polska Groupon

8-godzinny (69,99 zł) lub 4-dniowy (249,99 zł) karnet na wyciągi narciarskie Soszów w Wiśle – Perle Beskidów

Zniżka zakupów grupowych z Katowic

Warunki

  • Jak skorzystać z grouponu? 1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 2. Sposób realizacji: w celu wymiany grouponu na karnet narciarski, należy kierować się do kasy oznaczonej logo Groupon. 3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Dodatkowe informacje: Karnety czasowe są personalizowane. Zakup karnetów jest wyrażeniem zgody na elektroniczną personalizację karnetów. Za każdy karnet 8-godzinny jest pobierana kaucja zwrotna 25 zł. Za każdy karnet 4-dniowy pobierana jest kaucja zwrotna 10 zł.  Wyciąg narciarski czynny codziennie w godz. 8-21:30 (godziny otwarcia mogą ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych). W ośrodku prowadzone jest popołudniowe ratrakowanie tras (przed jazdą wieczorną). Przerwa na ratrakowanie występuje w godz. 16-17 w miesiącach grudzień i styczeń, natomiast od lutego w godz. 17-18. W tym czasie wyciągi są nieczynne, a trasy narciarskie zamknięte. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.  Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie. Ważność: Groupon ważny do 31.03.2019.

Opis szczegółowy

Szczegóły:

  • naśnieżanie stoku: sztuczne i naturalne (zależnie od warunków pogodowych)
  • wypożyczenie sprzętu: tak
  • możliwość zostawienia dziecka z trenerem/opiekunem: tak
  • liczba i długość tras: 6 tras, od 200 do 1900 m
  • dodatkowe opłaty za kartę/karnet: tak (8-godzinny karnet 25 zł kaucji, 4-dniowy karnet 10 zł kaucji)
  • hotel/pub/restauracja w pobliżu: tak, na miejscu
  • miejsce parkingowe: tak, w odległości 50 m
  • oświetlenie stoku: tak

Podgląd warunków na stoku:

Jak aktywnie spędzić urlop z rodziną lub przyjaciółmi? Z odpowiedzią przychodzi oferta na karnet do Stacji Narciarskiej Soszów w Wiśle, jednej z największych w Beskidach. Urozmaicony teren narciarski, nowoczesny ośrodek, bardzo dobre warunki na trasach i przede wszystkim specyficzny mikroklimat, pozwalają cieszyć się zimową zabawą nawet do końca kwietnia.

Brak pomysłu na wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby? Wspólny wyjazd na narty i zimowe szaleństwo na stoku brzmią jak dobrze zaplanowy weekend, którego zwieńczeniem będzie wizyta w jednym z punktów gastronomicznych, dostępnych na terenie ośrodka. W ofercie dostępne są dwa karnety na wyciągi: 4-godzinny oraz 8-godzinny, dzięki czemu dostosować można czas trwania do swoich możliwości i chęci.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj