Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Mysłowice Silesian MMA Challenge

34,99 zł: bilet na Mysłowice Silesian MMA Challenge w Hali Widowiskowo-Sportowej (zamiast 50 zł)

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

35,0 zł

Wartość: 50 zł

Cena: 35,0 zł

Oszczędzasz: 30%

Oferta z: Polska Groupon

34,99 zł: bilet na Mysłowice Silesian MMA Challenge w Hali Widowiskowo-Sportowej (zamiast 50 zł)

Zniżka zakupów grupowych z Katowic

Warunki

  • Jak skorzystać z grouponu? 1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 2. Sposób realizacji: warunkiem realizacji jest wysłanie na biuro@vipevent4you.pl imienia i nazwiska wraz z kodem zabezpieczającym (nie mylić z kodem grouponu) w celu otrzymania potwierdzenia miejsca.  3. Maila zwrotnego należy okazać na miejscu w formie wydrukowanej lub z telefonu. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie. Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

Opis szczegółowy

Oferta

  • 34,99 zł zamiast 50 zł za bilet dla 1 osoby na Mysłowice Silesian MMA Challenge
  • Kiedy: 16.06.2018 w godz. 18-23
  • Gdzie: Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Bończyka 32

Dostępne bilety:

  • bilet z miejscem w sektorze B
  • bilet z miejscem w sektorze D
  • bilet z miejscem w sektorze E

Mysłowice Silesian MMA Challenge

Pierwsza tego typu gala w Mysłowicach organizowana przez nową organizację MMA – Silesian Fight Night. W trakcie tej imprezy, na pełnowymiarowym oktagonie, odbędzie się aż 11 walk, w tym 8 zawodowych i 3 amatorskie. Prowadzący Maciej ALF Glabus przeprowadzi widzów przez pojedynki w formule kickboxing/K1, MMA oraz walk kobiet (w formule K1). Oprócz samych pojedynków, w ramach gali zaplanowano także występy artystyczne z udziałem skrzypaczki Koliny oraz piosenkarek – Iwony Węgrowskiej oraz Moniki Kliś. Wśród gości zobaczymy wielu znanych i cenionych przedstawicieli sportu, muzyki oraz biznesu - m.in - Siostry Godlewskie Artur “KORNIK” Sowiński, Grzegorz “SzuLi” Szulakowski Kamil Jenel Polish Viking - Pavel Ladziak , Sylwia Peretti, Tyberiusz ‘Tyberian’ Kowalczyk, Gracjan Szadziński Damian Petrow Ada Kaczmarek - Nobody Limits A.K Wiktoria Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy

Na wszystkich obecnych będą czekać niezwykłe emocje sportowe, którym będzie wtórować doskonała i nowoczesna oprawa wydarzenia. Karta walk obfitować będzie w świetne zestawienia i znane wszystkim nazwiska zawodników. Nie zabraknie również głodnych sukcesu nowych twarzy.

Więcej informacji na Facebooku.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.