Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Spektakl „Małżeński Rajd Dakar”

Bilet na spektakl „Małżeński Rajd Dakar” od 49,90 zł w Katowicach lub Krakowie

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

49,9 zł

Wartość: 70 zł

Cena: 49,9 zł

Oszczędzasz: 29%

Oferta z: Polska Groupon

Bilet na spektakl „Małżeński Rajd Dakar” od 49,90 zł w Katowicach lub Krakowie

Zniżka zakupów grupowych z Katowic

Warunki

  • Jak skorzystać z grouponu? 1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu. 3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie. Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie. Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

Opis szczegółowy

Oferta

  • 1 bilet na spektakl „Małżeński Rajd Dakar”
  • Kiedy i gdzie:

  • 23.06.2018 o godz. 19 – Katowice, Pałac Młodzieży
  • 24.06.2018 o godz. 15:30 – Kraków, Teatr Ludowy

Dostępne kategorie:

  • 49,90 zł zamiast 70 zł za bilet w kategorii 70 zł w Katowicach lub Krakowie
  • 59,90 zł zamiast 80 zł za bilet w kategorii 80 zł w Krakowie

Wymień kupon na bilet:

„Małżeński Rajd Dakar”

Nieporozumienia i rutyna dotyczą każdej pary! Ale jak sobie z nimi poradzić? Jak rozgrzać uczucia w związku i tchnąć w niego powiew świeżej miłości? Odpowiedź na te oraz wiele innych pytań znaleźć można w komedii Małżeński Rajd Dakar! Reżyserem spektaklu jest autor przebojowej komedii Kobieta Pierwotna - Sigitas Parulskis. Tym twórca chce pokazać wszystkim parom, jak często pozbawione są sensu ich spory i zatargi, a robi to w sposób zabawny, błyskotliwy i pełen humoru. W tytułowych rolach wystąpią czarująca Katarzyna Pakosińska i znakomity aktor teatralny Mirosław Zbrojewicz.

Główni bohaterowie spektaklu Jolka oraz Fryderyk to typowe małżeństwo z wieloletnim stażem. Jak każda para mają swoje problemy: z seksem, wychowaniem potomstwa, wykończeniem rodzinnego gniazdka czy nękającymi ich na co dzień tematami tabu. Jest w nich wiele przeciwieństw, które jednocześnie dzielą jak i łączą. Pewnego dnia postanawiają wybrać się na pustynny rajd, który ma odświeżyć ich związek, umocnić więzi i nadać trochę koloru jednostajnemu życiu. Ale jak to bywa na co dzień a szczególnie na takiej wyprawie - może zdarzyć się wszystko! Nagle samochód odmawia posłuszeństwa, telefon nie działa, woda się kończy, a w promieniu kilkudziesięciu kilometrów nikogo nie ma i nie ma także szans na jakąkolwiek pomoc. Mimo nieuchronnie zbliżającego się końca ich żywota, bohaterowie nie przestają się kłócić. Ciągle słychać jej kąśliwe uwagi, jego złośliwe docinki i oskarżenia, dochodzi nawet do prawdziwej burzy piaskowej dosłownie i w przenośni. Fryderyk zaczyna popadać w obłęd spowodowany nie tylko brakiem wody i wycieńczeniem, ale również bezmyślnym postępowaniem żony. A sępy powoli zaczynają gromadzić się na upalnym, bezchmurnym niebie.Fascynujący Małżeński Rajd Dakar to opatrzony niesamowitą dawką energii i ciepłego humoru spektakl. Duet aktorski pokaże wypełnioną genialnym żartem opowieść o zazdrości, miłości, rozdrażnieniu i wielu innych małżeńskich emocjach, które towarzyszą każdej parze w codziennym życiu. Historia przedstawiona jest jednak z przymrużeniem oka i w niecodziennej, fantastycznej scenerii.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj