Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Nieoperacyjne, plazmowe usuwanie opadających powiek w Salonie Kosmetycznym Biomax w Sosnowcu.

Nieoperacyjne, plazmowe usuwanie opadających powiek w Salonie Kosmetycznym Biomax w Sosnowcu.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

590 zł

Wartość: 1200 zł

Cena: 590 zł

Oszczędzasz: 51%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Nieoperacyjne, plazmowe usuwanie opadających powiek w Salonie Kosmetycznym Biomax w Sosnowcu.

Zniżka zakupów grupowych z Katowic

Ważne

  • ­Dyskretne podkreślenie naturalnych walorów urody.Daje bardzo dobre i szybkie efekty.Nie wymaga zastosowania skalpela.Optyczne powiększenie oczu.Odmłodzone spojrzenie.Spiesz się!Oferta limitowana!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna Infobuzer.pl obejmuje:Plazmowe usuwanie opadających powiek  w salonie kosmetycznym Biomax w Sosnowcu!Kupon dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto/Moje KuponyAby zrealizować kupon należy:Konieczna telefoniczna rezerwacja terminu z podaniem kodu kuponu InfobuzerO dostępności terminów decyduje kolejność rezerwacji.Możliwość odwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.Ważność kuponu 3 miesiące od daty zakupu.­

Opis szczegółowy

­Opadanie powiek występuje u wielu osób. Plazmowe usuwanie tego defektu jest interesującą alternatywą dla zabiegów inwazyjnych, gdyż wyróżnia się bezpieczeństwem, bardzo krótkim okresem rekonwalescencji i dobrymi efektami.Plazmowa korekcja opadających powiek cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony pacjentów jak i samych lekarzy.Plazma może być zastosowana zarówno na dolną jak i na górną powiekę.Nie wymaga zastosowania skalpela, znieczulenia ogólnego oraz daje bardzo dobre i szybkie efekty.Zabieg plazmowy pozwala  odmłodzić spojrzenie poprzez redukcję nadmiaru skóry oraz głębokie jej nawilżenie i ujędrnienie. 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.