99 zł

Wartość: 350 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za najnowszy zabieg FAL RADIOWYCH RF Radio Frequency - lifting twarzy, szyi i dekoltu w salonie ARTEMIDA!

Zniżka zakupów grupowych z Katowic

Ważne

  • Zabieg Fale radiowe RF Radio Frequency to najnowsze odkrycie kosmetologii.Efekt zabiegu to m. in.:zwiększenie metabolizmu komórek skórywyszczuplenia ciałaregenerację włókien kolagenowychodprężenie mięśniJedna osoba może wykorzystać dowolną ilość kuponów, dzięki czemu możesz zafundować sobie prawdziwą kurację odmładzającą!

Warunki

  • Kupon można realizować od 26.03.2012 do 25.06.2012 r.Kupon ważny przez 3 miesiące.1 osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.Prosimy o rezerwację  powołując sie na kupon rabatowy z Infobuzer.pl pod numerem tel: kom: 601 584 901, tel / fax: ( 0 32 ) 258 34 24   adres e-mail:  artemidasalon@interia.pl

Opis szczegółowy

Zmęczona długą i mroźną zimą? Z utęsknieniem czekasz na ciepłe dni ale nie możesz się pochwalić pięknym wyglądem? Masz okazję żeby to zmienić. Z pomocą przychodzi Ci salon ARTEMIDA.Radio Frequency to najnowsza i najskuteczniejsza metoda leczenia skóry w medycynie estetycznej. Polega na podgrzaniu tkanek na poziomie skóry właściwej za pośrednictwem fal radiowych. Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny, ponieważ fale radiowe są przenoszone poprzez specjalne elektrody dostosowane nawet do Twojego delikatnego naskórka.Zabieg RF likwiduje zarówno skutki, ale także przyczyny powstałych zmian skórnych, poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za stopień napięcia skóry. Efekty działania zabiegu RF twarz :likwidacja zwiotczeń – lifting twarzy, szyi i dekoltu;poprawa napięcia policzków;wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek oraz spłycenie blizn;wzmocnienie odporności skóry;poprawa krążenia krwi – lepsze odżywienie tkanek;odprężenie mięśni twarzy – rysy Twojej twarzy staną się łagodniejsze;W tej ofercie masz wybór. Póki co mówiliśmy jedynie o zabiegu RF twarzy, a możesz także skorzystać z wyszczuplającego zabiegu RF całego ciała.Efekty działania zabiegu na ciało:redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej (w tym cellulitu);ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki);zmniejszenie blizn i rozstępów;poprawa jakości skóry ciała;zwiększenie metabolizmu komórek skóry;wyszczuplenie ciała;skrócenie wlókien kolagonowych;regenerację włókien kolagenowych;napięcie skóry;odprężenie mięśni.Pierwsze efekty obu zabiegów widać już po około 3 do 5 tygodni, a efekty dogłębnej poprawy pojawiają się po 2 do maksymalnie 6 miesiącach.prosze o dopisanie zabieg wykonuje się w seriach od 5-10 zabiegów, aby podnieść jego skuteczność i wzmożyć długofalowe działanie. Ale co stoi na przeszkodzie aby kupić kilka kuponów?


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj