60 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 60 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za tipsy żelowe na różne okoliczność. Zadbaj o wygląd twoich paznokci!

Zniżka zakupów grupowych z Katowic

Ważne

  • Stylizacja żelem nie tylko upiększa dłonie, ale również może być terapią dla naszych paznokci. Wykonanie jej polega na zabezpieczenieu płytki poprzez pokrycie jej żelem UV. Dzięki temu paznokcie mają szansę urosnąć i stać się zdrowsze. Z tego względu polecamy je też tym Paniom które, obgryzają skórki i paznokcie. Żel na paznokciu zabezpiecza łamliwą i kruchą płytką, można go nakładać nie przedłużając jej, przez co możliwe jest zachowanie naturalnego wyglądu. Dzięki tej metodzie paznokcie są bardziej wytrzymałe i twarde a lakier trzyma się na nich dłużej.

Warunki

  • Kupon można realizować od 20 marca 2012 do 20 czerwca 2012 r.Kupon ważny przez 3 miesięce.1 osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.Prosimy o rezerwację  powołując sie na kupon rabatowy z Infobuzer.pl pod numerem tel: kom: 601 584 901,tel / fax: ( 0 32 ) 258 34 24   adres e-mail: artemidasalon@interia.pl

Opis szczegółowy

Tipsy w salonie ARTEMIDA wykonywane są metoda żelową, nałożenie tipsów pozwala na uzyskanie zadbanych, efektywnie wyglądających paznokci, na które przez dwa tygodnie zupełnie nie trzeba poświęcać czasu. Mamy szeroki wybór ozdób oraz artystyczne zdobnictwo, jest również możliwość zrobienia paznokci wyglądających na naturalne. Robimy tez okolicznościowe wzorki takie jak na walentynki czy na wiosnę.Paznokcie żelowe a zdrowa płytka.Stylizacja żelem nie tylko upiększa dłonie, ale również może być terapią dla naszych paznokci. Wykonanie jej polega na zabezpieczenieu płytki poprzez pokrycie jej żelem UV. Dzięki temu paznokcie mają szansę urosnąć i stać się zdrowsze. Z tego względu polecamy je też tym Paniom które, obgryzają skórki i paznokcie. Żel na paznokciu zabezpiecza łamliwą i kruchą płytką, można go nakładać nie przedłużając jej, przez co możliwe jest zachowanie naturalnego wyglądu. Dzięki tej metodzie paznokcie są bardziej wytrzymałe i twarde a lakier trzyma się na nich dłużej.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj