79 zł

Wartość: 190 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: 58%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Powiększ swoje oczy i dodaj im blasku! Zagęszczanie rzęs metodą 1:1.

Zniżka zakupów grupowych z Katowic

Ważne

  • ­Zagęszczone rzęsy to piękny wygląd i wyjątkowa wygoda.Metoda 1:1 daje całkowicie naturalny efekt.Będziesz czuła się jeszcze młodziej.Dodaj spojrzeniu uroku i magnetyzmu.Gwarancja najwyższej jakości usług.­ Profesjonalny personel,Przyjemna atmosferaSpiesz się!Oferta limitowana!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna Infobuzer obejmuje:Zagęszczanie rzęs metodą 1:1 w salonie kosmetycznym BiomaxKupon dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto/Moje KuponyAby zrealizować kupon należy:Konieczna telefoniczna rezerwacja terminu w salonie w Sosnowcu z podaniem kodu kuponu InfobuzerO dostępności terminów decyduje kolejność rezerwacji.Możliwość odwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.Ważność kuponu 2 miesiące od daty zakupu.

Opis szczegółowy

­Aby dodać spojrzeniu uroku i magnetyzmu oraz optycznie powiększyć oczy, warto skusić się na zagęszczenie rzęs.Najlepszym sposobem na zagęszczenie rzęs jest być metoda 1:1, która polega na przyklejeniu do każdej naszej rzęsy z pomocą specjalnego kleju rzęsy sztucznej.Po dobrze wykonanym zabiegu oczy wyglądają naturalnie, a rzęsy są gęste i równomiernie się układają.Zagęszczone rzęsy będą odporne na wodę, pot, łzy, a także ciepło – bez przeszkód będziesz mogła chodzić na basen, saunę, ćwiczyć, a nawet uronić łezkę.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 23 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Katowic

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj