39 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Shopping Tour

39.00 zł zamiast 80.00 za Cięcie damskie z myciem i z masażem głowy + kuracja regenerująca przy użyciu nowoczesnego SPA* w Femme

Zniżka zakupów grupowych z Elbląga

Ważne

  • Cięcie damskie z myciem i z masażem głowy + kuracja regenerująca przy użyciu nowoczesnego SPA*

Warunki

  • po zakupieniu oferty prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 55 307 00 47, w celu umówienia wizyty w ciągu 14 dni od zakupu kuponu.
  • Kupon do zrealizowania w salonie Femme, mieszczącym się przy ulicy Bałuckiego 10b, po zakupie na Shopping Tour
  • jedna osoba może wykupić jeden kupon

Opis szczegółowy

Szukasz fryzjera, dla którego każde strzyżenie to indywidualny pokaz pasji, sztuki i profesjonalizmu? Poszukujesz tego jedynego, u którego znajdziesz propozycję fryzury na każdą okazję, propozycję zgodną z najnowszymi trendami i modą, dopasowane do Twojego indywidualnego charakteru i stylu? Nadal szukasz i tracisz już nadzieje na finisz? Przestań, mamy ofertę specjalną dla Ciebie, dzięki której zaprzestaniesz poszukiwań właściwego fryzjera. Za jedyne 40 zł zamiast 80 zł cięcie damskie z myciem i z masażem głowy + kuracja regenerująca przy użyciu nowoczesnego SPA w salonie Fryzur FEMME. Usługa zacznie się od rozkosznego mycia głowy i relaksacyjnego masażu. Błogo nastrojona przejdziesz na fotel profesjonalnego fryzjera i zostaniesz poddana magicznym zabiegom SPA* oraz cięciu, dzięki któremu zyskasz nowy image, dopasowany do własnych preferencji, stylu oraz charakteru. *Magiczna moc SPA. Oto terapia dla włosów dostępna wyłącznie w salonie FEMME. Woda posiada ukrytą moc. Potrafi wniknąć głęboko we włosy, jej potencjał może spowodować zwiększenie objętości włosów, wzmocnienie efektów kuracji. SPA powstał w wyniku koncentracji uwagi na tej właśnie mocy wody. Dzięki systemowi dokładnie kontrolowanych fal ultradźwiękowych, w sposóbnieprzerwany wytwarza on ogromną ilość mikroskopijnej, leczniczej mgiełki. SPA + odpowiednia do indywidualnych potrzeb klienta kuracja, wykorzystując magiczną siłę wody, intensywnie wspomaga kurację włosów. Obecnie, w czasach, gdy stosowanie trwałej ondulacji i farbowanie włosów należą do powszechnych zabiegów, właśnie zdrowe włosy stały się tym czego chcemy najbardziej. Poetapie projektowania fryzur przechodząc do pielęgnacji włosów SPA wprowadzaspecjalną kurację dla włosów.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Bałuckiego 10 B, 82-300 Elbląg

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj