Wartość: b/d

Cena: b/d

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Groupon

Laserowa korekcja wzroku wybraną metodą od 2499 zł w Ośrodku Korekcji Wzroku VisumQ

Zniżka zakupów grupowych z Częstochowy

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon mogą zakupić osoby, które nie odbyły jeszcze wizyty kwalifikującej do zabiegu laserowej korekcji wzroku w VisumQ. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Koszt kwalifikacji do zabiegu: 250 zł. Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon. Opłata kwalifikacyjna nie jest zwracana, jeśli pacjent nie zostanie zakwalifikowany do zabiegu. W przypadku przeciwwskazań do zabiegu Groupon zwraca środki za zakupiony groupon.  Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 309 010 z podaniem kodu zabezpieczającego.  Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Szczegóły:

Oferta obejmuje zabieg korekcji wzroku metodą dopasowaną do indywidualnych potrzeb pacjenta (LASEK, LASIK, EBK, EPI-LASIK, SBK-LASIK).

Laserowa korekcja wzroku jest jednym z najbezpieczniejszych i najprecyzyjniejszych zabiegów okulistycznych. Celem jest trwałe usunięcie wad refrakcji takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm. Specjalista używa lasera aby wymodelować tzw. krzywiznę przednią rogówki oka. Działanie lasera polega na spłaszczeniu rogówki u krótkowidzów lub uwypukleniu u dalekowidzów w jej centralnej części.

Po przeprowadzeniu specjalistycznych badań kwalifikacyjnych, lekarz dobiera odpowiednią dla pacjenta metodę oraz wartość korekcji, dopasowując ją do potrzeb i budowy anatomicznej oka.

Dodatkowe informacje:

  • zabieg wykonuje się w warunkach ambulatoryjnych, stosując znieczulenie miejscowe (w postaci kropli do oczu)
  • zabieg wykonywany na parze oczu trwa 15 minut – po jego zakończeniu pacjent powinien odpocząć przez ok. 1-2 godziny, aż nie zadeklaruje dobrego samopoczucia i nie wyrazi gotowości powrotu do domu

Efekty zabiegu można zaobserwować bardzo szybko. Dla większości pacjentów, już następnego dnia po zabiegu odczuwane są zadowalające efekty.

Oprócz możliwości odbycia wizyty kwalifikacyjnej, przeprowadzenia zabiegu oraz kontroli (w ciągu 24 godzin), pacjenci mogą zdecydować się na nocleg w hotelu.

Dostępne metody korekcji wzroku:

  • LASEK – technika polegająca na odseparowaniu nabłonka z powierzchni rogówki za pomocą roztworu alkoholu; polecana pacjentom z głęboko osadzonymi oczami oraz cienką rogówką. Wyraźne widzenie zostaje przywrócone w ciągu 1-2 tygodni.
  • LASIK – zabieg 2-etapowy; obejmuje mechaniczne utworzenie płatka rogówki i modelowanie wewnętrznych warstw rogówki laserem. Wyraźne widzenie zostaje przywrócone kilka dni po zabiegu.
  • SBK-LASIK – polega na utworzeniu cieńszego niż w tradycyjnym zabiegu LASIK płatka rogówki; cieńszy płatek i działanie lasera w powierzchownych warstwach rogówki zwiększają szansę na pozbycie się większych krótkowzroczności i astygmatyzmów oraz kombinacji tych wad.
  • EPI-LASIK – przy użyciu urządzenia zwanego epikeratomem z nabłonka rogówki tworzony jest uszypułowany płatek.
  • EBK – za pomocą specjalnego urządzenia chirurg precyzyjne usuwa nabłonek, a następnie wiązka lasera modeluje kształt rogówki i zmienia jej moc optyczną. Odbudowa usuniętego nabłonka trwa około 3-4 dni.

Szczegółowe informacje dotyczące korekcji wzroku dostępne tutaj.

Opinie pacjentów po zabiegu dostępne tutaj

Wszystkie oferowane metody działają na podstawie tej samej procedury – zmieniany jest kształt rogówki w celu usunięcia wady wzroku poprzez uzyskanie prawidłowego ogniskowania światła na siatkówce. Przedstawione metody różnią się między sobą jedynie sposobem przygotowania rogówki na działanie wiązki lasera. Rogówka jest bowiem skonstruowana z 5 warstw komórek o zróżnicowanej grubości. W trakcie zabiegu lekarz-chirurg usuwa nabłonek rogówki czyli jej najbardziej powierzchowną warstwę (metody powierzchowne, np. LASEK, EBK) lub wytwarza płatek rogówki (LASIK i jego modyfikacje) w celu wymodelowania głębszych warstw za pomocą wiązki lasera.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 16 Czerw 2019 21:59:59 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Częstochowy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj