110 zł

Wartość: 160 zł

Cena: 110 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska BeautyRabat

Autoryzowany Salon Fryzjerski Wella- koloryzacja ze strzyżeniem i modelowaniem 110 zł zamiast 150 zł

Zniżka zakupów grupowych z Częstochowy

Warunki

  • Wizyta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. CITY SPA & WELLNESS Częstochowa , ul. św. Barbary 8, tel. 34/368 35 16, czestochowa@cityspa.com.pl Godziny otwarcia: Pn - Pt: 9:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00.
  • Okres ważności kuponu: do 2012-07-10

Opis szczegółowy

Dlaczego u nas? Autoryzowany Salon Fryzjerski Wella- koloryzacja ze strzyżeniem i modelowaniem 110 zł zamiast 150 zł . Nasze specjalistki od koloryzacji znajdą na pewno odpowiedni dla Ciebie kolor farby. Pracujemy tylko i wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach, dlatego każda z Was może być pewna, że Wasze włosy będą piękne i zdrowe. Nasze Fryzjerki dobiorą także odpowiednią dla Ciebie fryzurkę i wymodelują włosy tak żebyś mogła cieszyc się codziennie swoim odbiciem w lustrze. Każda klientka wyjdzie od nas zadowolona!!! Nasze SPA funkcjonuje od 2003 roku. W początkach swojej działalności związani byliśmy z marką Eris , natomiast od maja 2008 roku rozpoczęliśmy kolejny, nowy etap rozwoju naszego salonu. Decyzja dotycząca zmiany marki i wizerunku SPA była zaplanowana i związana z oczekiwaniami stałych klientek, których potrzeby przez okres 5 lat były coraz większe. CITY SPA & Wellness w Częstochowie współpracuje z francuską marką Thalgo oraz niemiecką marką Klapp Cosmetics .


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Barbary 8 42-200 Częstochowa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.