55 zł

Wartość: 150 zł

Cena: 55 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska BeautyRabat

Trwała lekko unosząca włosy w SALONIE EFFECT STUDIO 55 zł zamiast 150 zł

Zniżka zakupów grupowych z Częstochowy

Warunki

  • Okres ważności kuponu: 6 miesiące(y).
  • Oferta ważna 6 miesięcy od dnia zakupu Kuponu. Wizyty z Kuponami po wcześniejszym kontakcie telefonicznym po numerem 698 001 451. Każda osoba może wykorzystać nieograniczoną ilość Kuponów. EFFECT STUDIO ul. Kościelna 18 42-200 Częstochowa tel. 694 644 044 Godziny otwarcia pn - pt: 9.00 - 20. sobota: 8.00 - 15.00

Opis szczegółowy

Dlaczego u nas? Trwała unosząca włosy od nasady w SALONIE EFFECT STUDIO pozwoli Ci zmienić swój wizerunek i sprawi, że poczujesz się jak Bogini. Taka wielka przemiana teraz tylko 55 złotych. Każdy z nas chciałby mieć piękne i zdrowe włosy W naszym salonie fryzjerskim oprócz podstawowych usług takich jak strzyżenie, stylizacja czy koloryzacja bardzo ważne miejsce zajmuje pielęgnacja włosów. Dlatego też w naszej codziennej pracy stosujemy tylko i wyłącznie kosmetyki profesjonalne najwyższej jakości. Oferujemy również szereg zabiegów pielęgnacyjnych. Każdy nasz fryzjer pełni funkcję doradcy co sprawia, że Klient zawsze może liczyć na fachową poradę. Doradzimy Ci też jakie zabiegi są potrzebne Twoim włosom. Chcesz się zmienić - my Ci doradzimy i dobierzemy fryzurę odpowiednią do Twojego typu urody. Nasi styliści uczestniczyli w akcji RMF MAXX Wyczesani na Maxxa – w pracy stosują kosmetyki L`Oréal – Kérastase – Schwarzkopf. Metamorfoza fryzury dobranej do typu urody – oferta dla kobiet.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Brzeźnicka 46a 42-200 Częstochowa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.