50 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 50 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska BeautyRabat

Masaż bańką chińską w City Spa & Wellness w Częstochowie 50zł zamiast 80zł

Zniżka zakupów grupowych z Częstochowy

Warunki

  • Wizyta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. CITY SPA & WELLNESS Częstochowa , ul. św. Barbary 8, tel. 34/368 35 16, czestochowa@cityspa.com.pl Godziny otwarcia: Pn - Pt: 9:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00.
  • Okres ważności kuponu: 2 miesiące(y).

Opis szczegółowy

Dlaczego u nas? Masaż bańką chińską w City Spa & Wellness w Częstochowie 50zł zamiast 80zł Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje. Leczenie podciśnieniem jest bardzo starą metodą. W dawnych czasach używano w tym celu wydrążonych w środku rogów. Już wówczas zauważono korzystny wpływ podciśnienia w chorobach górnych dróg oddechowych (zapalenia płuc, opłucnej, nieżytu) i w zespołach bólowych kręgosłupa. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Masaż trwa 30 min, obejmuje uda i brzuch.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Barbary 8 42-200 Częstochowa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.