80 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 80 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska BeautyRabat

Masaż klasyczny lub relaksacyjny 80zł zamiast 120zł w City SPA & Wellness w Częstochowie

Zniżka zakupów grupowych z Częstochowy

Warunki

  • Wizyta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. CITY SPA & WELLNESS Częstochowa , ul. św. Barbary 8, tel. 34/368 35 16, czestochowa@cityspa.com.pl Godziny otwarcia: Pn - Pt: 9:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00.
  • Okres ważności kuponu: 2 miesiące(y).

Opis szczegółowy

Dlaczego u nas? Masaż klasyczny lub relaksacyjny 80zł zamiast 120zł w City SPA & Wellness w Częstochowie. Masaż klasyczny jest to zespół różnych zabiegów manualnych. Zabiegi te w sposób mechaniczny, poprzez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, torebki stawowe, mięśnie i więzadła.Zabiegi działają także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia i układ nerwowy. Masaż klasyczny charakteryzuje się kilkoma technikami, które wykonywane w odpowiedniej kolejności gwarantują pacjentowi wspaniały relaks i ukojenie.Techniki te to: głaskanie, rozcieranie, wyciskanie, ugniatanie, uderzanie,wstrząsanie,wibracja, ruchy bierne.Masaż był już stosowany wiele wieków przed naszą erą. Oznacza to, że już w starożytnych czasach odkryto cudowne właściwości masażu. Odkryto, że pobudzając przez dotyk punkty na naszym ciele można poprawić jego kondycję, wzmocnić je oraz poprawić ogólne samopoczucie. Korzyści płynące z masażu: - pobudzenie krążenia krwi i limfy poprzez rozszerzenie naczyń krwionśnych - sprzyja oczyszczeniu organizmu z toksym - serce i płuca pracują wydajniej - zapobiega powstawaniu zakrzepów - skóa staje się czysta, gładka i elastyczna Zabieg trwa 60 minut obejmuje całe ciało.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Barbary 8 42-200 Częstochowa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.