80 zł

Wartość: 110 zł

Cena: 80 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska BeautyRabat

Peeling kawitacyjny z masażem twarzy, serum i maseczką dobraną do rodzaju cery w CITY SPA & WELLNESS 80 zł zamiast 110 zł

Zniżka zakupów grupowych z Częstochowy

Warunki

  • Okres ważności kuponu: 3 miesiące(y).
  • Wizyta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. CITY SPA & WELLNESS Częstochowa , ul. św. Barbary 8, tel. 34/368 35 16, czestochowa@cityspa.com.pl Godziny otwarcia: Pn - Pt: 9:00 - 20:00, Sobota: 9:00 - 15:00.

Opis szczegółowy

Dlaczego u nas? Nasze SPA funkcjonuje od 2003 roku. W początkach swojej działalności związani byliśmy z marką Eris , natomiast od maja 2008 roku rozpoczęliśmy kolejny, nowy etap rozwoju naszego salonu. Decyzja dotycząca zmiany marki i wizerunku SPA była zaplanowana i związana z oczekiwaniami stałych klientek, których potrzeby przez okres 5 lat były coraz większe. CITY SPA & Wellness w Częstochowie współpracuje z francuską marką Thalgo oraz niemiecką marką Klapp Cosmetics . Peeling kawitacyjny ma na celu złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszych warstw skóry . Działanie peelingu opiera się na zastosowaniu ultradźwiękowej technologii. Docierające głębiej od standardowego peelingu ultradźwięki mogą usunąć nadmiar sebum z powierzchni skóry, oczyścić pory i pomóc w pozbyciu się zaskórników. Dla skóry to możliwość odzyskania zdrowego kolorytu i stopniowa redukcja niewielkich przebarwień. Zaletą zabiegu jest to, że mogą z niego korzystać osoby o wrażliwej, delikatnej skórze, zwłaszcza jeśli towarzyszy jej skłonność do rozszerzonych i pękających naczynek krwionośnych. Zabieg świetnie przygotowuje skórę do innych zabiegów kosmetycznych. Oczyszczanie twarzy jest bardzo ważne, by skóra mogła przyjąć i wchłonąć substancje odżywcze zawarte w maskach odżywczych i kosmetykach. Peeling kawitacyjny jest rodzajem mikromasażu. Lepiej ukrwiona skóra wygląda promienniej, młodziej i ma lepsze zdolności regeneracyjne. Ten rodzaj peelingu jest też polecany osobom z trądzikiem.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Barbary 8 42-200 Częstochowa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj