17,0 zł

Wartość: 25 zł

Cena: 17,0 zł

Oszczędzasz: 32%

Oferta z: Polska Groupon

Powietrzna katapulta: skok z poduszki Bloob od 16,99 zł w MaxFly (do -56%)

Zniżka zakupów grupowych z Bydgoszczy

Warunki

  • Groupon ważny do 31.07.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony.  Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.  Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 537 974 325 (można dokonać od razu po zakupie) z podaniem kodu zabezpieczającego groupon  Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 3 opcji

Skok z poduszki Bloob

  • 16,99 zł zamiast 25 zł za 1 skok
  • 44,99 zł zamiast 75 zł za 3 skoki
  • 65,99 zł zamiast 150 zł za 6 skoków

Siła, z jaką działa na osobę wystrzeliwaną Bloob, pozwala poszybować na wysokość od kilku do kilkunastu metrów ponad taflę wody. Do tej pory najwyższy skok i tym samym rekord świata wynosi 22 metry. Więcej informacji dostępnych tutaj.

MaxFly

Dzięki temu centrum rozrywki dzieci i dorośli mogą uatrakcyjnić zarówno weekend, jak i dłuższy, wakacyjny pobyt. Firma oferuje szereg aktywności, w tym ekstremalnych, które odbywają się pod czujnym okiem wysokiej klasy specjalistów. Wśród atrakcji wyróżnić można m.in. paintball, nurkowanie, kajaki, wystrzelenie z Ludzkiej Procy, parascending czy poduszkę Bloob.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj