39 zł

Wartość: 90 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Sweetdeal

Bezpieczna i skuteczna metoda walki z pękającymi naczynkami i trądzikiem! Od 39 zł za zabieg lub serię zabiegów laserowych w DiamondSkin!

Zniżka zakupów grupowych z Białegostoku


Opis szczegółowy

Jednolity koloryt – zero zaczerwienień!
By naczynka stały się mniej widoczne, należy wzmocnić skórę preparatami bogatymi przede wszystkim w wit. P i K1. Jednak sama pielęgnacja da zadowalające nas efekty dopiero po profesjonalnie przeprowadzonym zabiegu zamykania naczynek laserem.
Energia świetlna emitowana z lasera z użyciem odpowiedniego filtra pochłaniana jest przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę, w ten sposób niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu. Dlatego zamykanie naczynek jest w pełni bezpiecznym zabiegiem.
Aby zamknąć wszystkie popękane naczynia krwionośne w zabiegu zamykania naczynek, z reguły potrzeba od 1 do 6 zabiegów wykonywanych co 2 – 3 tygodnie. Zależy to od: ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia. Przy większej ilości naczynek , głębszym ich położeniu ilość zabiegów może się zwiększyć.
Nowy wymiar walki z trądzikiem i przebarwieniami!
Trądzik pospolity stanowi dla wielu osób problem natury estetycznej. W naszym Salonie pomagamy pozbyć się zmian trądzikowych w różnym stadium - od zaskórników zamkniętych i otwartych po grudki, stany zapalne i ropne.
IPL jest metodą najbardziej skuteczną w walce z trądzikiem ze stanami ropnymi. Energia fal o selektywnie dobranych parametrach redukuje bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądzikowych zmian zapalnych a także spowalnia produkcję sebum zmniejszając dopływ krwi do gruczołów łojowych. Pacjenci cierpiący na trądzik odczuwają znaczną poprawę stanu swojej skóry oraz widoczne wyciszenie bolesnych stanów zapalnych!
Zabieg usuwania przebarwień przeprowadzamy za pomącą najnowszej generacji urządzenia IPL J-Light Plus. W trakcie wykonywania zabiegu światło wybiórczo pochłaniane jest przez melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik powodując ich zniszczenie. Po zabiegu zmiana barwnikowa ulega ściemnieniu a następnie stopniowemu złuszczeniu i zanikowi.
Zalecana liczba zabiegów waha się od 4 do 6 , raz na 2 tygodnie i uzależniona jest od stanu i kondycji skóry oraz osiąganych rezultatów.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj