Rabaty na oferty turystyczne w Polsce i zagranicą, zniżki na wyjazdy weekendowe, SPA, narty, wakacje, wycieczki z biurami podróży i inne oferty portali turystycznych na GoDealla.pl

Przeglądaj i filtruj oferty

0 zł
21426 zł
0 %
99 %

0 zł
21426 zł
0 %
99 %

Uwaga: na mapie pokazujemy tylko te oferty, które mają współrzędne. Liczba ofert na mapie i na stronie może się różnić.

Zakopane

Znane jako zimowa stolica Polski Zakopane przyciąga turystów przez cały rok. Rozciągające się wokół Tatry zachwycają swoim surowym majestatem i pięknem natury, zaś w mieście tętni życie - szczególnie na popularnych Krupówkach. Oprócz sportu i magicznej atmosfery, Zakopane oferuje wiele z zakresu kultury, jak muzea i galerie sztuki. Dla miłosników górskich wspinaczek przygotowane są trasy o każdym stopniu trudności, a nawet niedzielni turyści z chęcią wejda na Gubałówkę, z ktorej roztacza się fantastyczny widok.

Dla kogo: tej miejscowości nie trzeba przedstawiać. Zakopane jest jednym z ulubionych miejsc na spędzenie weekendu, wakacji, czy ferii zimowych. Odnajda się tu zarówno pasjonaci sportu, jak i poszukiwacze relaksu na łonie natury.

Zakopane noclegi: możemy znaleźć nawet w tak popularnej miejscowości tanie noclegi, ale żeby ułatwić sobie poszukiwania i znaleźć najtańsze noclegi, lepiej przejrzeć oferty na wakacjezprocentem.pl. Do wyboru mamy hotele, apartamenty, pensjonaty, domki, kwatery, wille i ośrodki agroturystyczne. Ceny wzrastają szczególnie w okolicach Sylwestra, więc warto pomyśleć o noclegu wcześniej, jeśli własnie tam chcemy spędzić Nowy Rok.

Zobacz więcej

Do góry