Współpraca

Co oferujemy?

Inne wyszukiwarki kuponów i kodów rabatowych ograniczają się przede wszystkim do sklepów, które są dostępne w sieciach afiliacyjnych. My dajemy szansę na pokazanie się także małym i średnim e-sklepom, które nie chcą narażać się na dodatkowe koszty wynikające z przynależności do takiej sieci.

Sam decydujesz, jak będzie wyglądać nasza współpraca. Napisz do nas, a przedstawimy Ci szczegółową ofertę, przygotowaną z myślą o małych i średnich e-sklepach. Niezależnie od wybranego wariantu współpracy, dodamy Twój sklep do bazy dostawców, a także opublikujemy obowiązujące w nim aktualne kody rabatowe i promocje. Dzięki temu, twoja oferta będzie zawsze dostępna na GoDealli, czym zwiększasz swoją szansę na dotarcie do potencjalnych klientów.


Co zyskujesz?

  • Konkurencyjność na rynku e-sklepów (jesteś tam, gdzie wszyscy Twoi konkurenci) – zwiększasz rozpoznawalność marki
  • Dostęp do wąskiej grupy docelowej – użytkowników, którzy są na stronie, by szukać atrakcyjnych ofert, a w rezultacie kupować je
  • Miejsce w bazie blisko ośmiuset sklepów internetowych
  • Zwiększenie ruchu i sprzedaży w Twoim e-sklepie

Masz pytania?

Napis do nas:
wspolpraca@godealla.pl

Kody rabatowe i kupony na zakupy w internecie

GoDealla Kupony to idealne miejsce na znalezienie promocji w ulubionym sklepie. Dzięki nam będziesz na bieżąco z aktualnymi kolekcjami i sezonowymi wyprzedażami. Nieustannie przeczesujemy zasoby polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu najlepszych okazji i promocji. Coraz więcej sklepów umożliwia obniżenie wartości koszyka dzięki użyciu specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną ofertę, skopiować promocyjny kod z naszej strony, wkleić w odpowiednim polu i patrzeć, jak suma do zapłacenia zmniejsza się o 10, 20 czy nawet 50%.

Lubisz kupować, a jeszcze bardziej lubisz oszczędzać na zakupach? Trafiłeś w dobre miejsce. Znajdziesz tu wszystkie aktualne zniżki i kupony do wykorzystania w e-sklepach. Wśród nich te najpopularniejsze i te mniej znane, w sumie kilkaset rabatów i okazji. Wszystkie kupony rabatowe znajdziesz właśnie tutaj, w jednym miejscu! Sprawdź, jakie to proste. Zakupy on-line mogą być jeszcze tańsze niż do tej pory!

Jak to działa?

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.