O sklepie TUI

Tajemnicza nazwa TUI… Co się za nią kryje? Profesjonalne biuro podróży. Zapewne wiele osób o nim słyszało, a jeśli nie – to naprawdę warto bliżej przyglądnąć się tej firmie. Istnieje w Polsce od roku 1997. Od 2007 roku współtworzy najpotężniejszy koncern turystyczny świata – TUI Travel PLC.

więcej

Oceń sklep TUI

1 2 3 4 5

Ocena: 0.0/5 Głosów: 0

TUI kupony rabatowe 2019

Aktywne kody rabatowe i promocyjne - Luty 2019

Podobne kupony

Wygasłe kupony rabatowe w TUI

O TUI.pl

Na polskim rynku omawiane biuro podróży istnieje od 22 lat i posiada już 91 biur TUI Centrum Podróży. Funkcjonują również dodatkowo biura agencyjne, gdzie również można się szczegółowo zapoznać z ofertą firmy. Najłatwiej i najsprawniej dokonuje się rezerwacji on-line. TUI doskonale to rozumie, dlatego serwis firmy jest czytelny, a oferta zaprezentowana w sposób jasny i kompleksowy. Klienci korzystać mogą z Centrum Rezerwacji, które czynne jest przez 7 dni w tygodniu.

kod promocyjny tui

Jak zrealizować kupon rabatowy w TUI?

Podróżowanie nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Jak powszechnie wiadomo – w życiu nie ma nic za darmo. Nie oznacza to jednak, iż wakacje muszą być wynikiem całorocznych oszczędności i ograniczeń. W jaki sposób zatem zaoszczędzić z biurem podróży? Chociażby poprzez wykorzystanie kuponów rabatowych w TUI. Jeśli posiadamy kupon promocyjny w TUI, nie zapomnijmy o jego aktywacji podczas składania rezerwacji.

Obsługa Klienta w TUI

Formy płatności i zamówienia

Serwis akceptuje takie płatności jak: przelew elektroniczny, płatność kartą kredytową poprzez PayU, tradycyjny przelew, płatność osobistą.

Reklamacje i zwroty w Tui.pl

Informację o ewentualnej rezygnacji z imprezy turystycznej należy przesłać pisemnie drogą e-mailową, lub faxem. Koszty rezygnacji zależne są od terminu dokonania zgłoszenia. Dla przykładu – jeśli zrezygnujemy do 31 dni przed terminem wyjazdu, zapłacimy tylko 20% ustalonej ceny.  Ale rezygnacja od 8 do 3 dnia przed rozpoczęciem imprezy turystycznej – to już wydatek 70% ustalonej ceny.

Koszty wysyłki i dostawa

Cena wycieczki uzależniona jest oczywiście od miejsca do jakiego zamierzamy dotrzeć, rodzaju zakwaterowania. Dzieci mogą liczyć w TUI na szczególne traktowanie – przysługują im bowiem zniżki. Ich rodzaj oraz wysokość określana jest w katalogu TUI.

TUI w mediach

Nie masz pomysłu na wycieczkę, ale marzysz o wypoczynku? Zaglądnij na profil serwisu na Facebooku. Z pewnością znajdziesz tam mnóstwo inspiracji i cenne porady.

Planując wakacje i wybierając biuro podróży powinniśmy kierować się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem, w dalszej kolejności oferowanymi cenami. Pisząc o zdrowym rozsądku mam na myśli zdecydowanie się na taka firmę, która posiada spore doświadczenie i działa w branży z powodzeniem od dłuższego czasu. Taką firmą jest z całą pewnością TUI.

http://www.facebook.com/tui.poland

Kody rabatowe i kupony na zakupy w internecie

GoDealla Kupony to idealne miejsce na znalezienie promocji w ulubionym sklepie. Dzięki nam będziesz na bieżąco z aktualnymi kolekcjami i sezonowymi wyprzedażami. Nieustannie przeczesujemy zasoby polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu najlepszych okazji i promocji. Coraz więcej sklepów umożliwia obniżenie wartości koszyka dzięki użyciu specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną ofertę, skopiować promocyjny kod z naszej strony, wkleić w odpowiednim polu i patrzeć, jak suma do zapłacenia zmniejsza się o 10, 20 czy nawet 50%.

Lubisz kupować, a jeszcze bardziej lubisz oszczędzać na zakupach? Trafiłeś w dobre miejsce. Znajdziesz tu wszystkie aktualne zniżki i kupony do wykorzystania w e-sklepach. Wśród nich te najpopularniejsze i te mniej znane, w sumie kilkaset rabatów i okazji. Wszystkie kupony rabatowe znajdziesz właśnie tutaj, w jednym miejscu! Sprawdź, jakie to proste. Zakupy on-line mogą być jeszcze tańsze niż do tej pory!

Jak to działa?

Top najlepszych okazji dzisiaj