O sklepie Stena Line

Stena Line to firma, która proponuje nam bezpieczne i sprawne przewozy morskie, w okazyjnych cenach. Jej działalność dotyczy zarówno ruchu pasażerskiego, jak i transportu ładunków (na przykład samochodów osobowych). Działalność firmy koncentruje się wokół następujących obszarów: Skandynawia, Morze Północne, Morze Irlandzkie. Stena Line może poszczycić się silną pozycją rynkową, rozbudowaną siatką połączeń, a także nowoczesną flotą. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Goteborgu.

więcej

Oceń sklep Stena Line

1 2 3 4 5

Ocena: 0.0/5 Głosów: 0

Stena Line kupony rabatowe 2018

Aktywne kody rabatowe i promocyjne - Listopad 2018

O rany... w tym momencie nie ma kuponów do Stena Line

Podobne kupony

Wygasłe kupony rabatowe w Stena Line

O Stena Line

Należy pamiętać, iż po wybraniu danej taryfy podróży nie można jej zmienić na inną. Z czym się to wiążę? Dla przykładu: Taryfa Economy zapewnia najtańszy transport, ale nie ma tam możliwości zwrotu biletu. Natomiast w Taryfie Flexi zapłacimy co prawda trochę więcej, ale będziemy mogli w określonych przypadkach anulować naszą rezerwację. W taryfie Premium znajdziemy najbardziej elastyczne warunki, jednak odbije się to na kosztach transportu. Jeśli jesteśmy pewni terminu naszego wyjazdu, śmiało możemy zdecydować się zatem na opcję „Economy”.

stena line promocje

Jak zrealizować kupon w Stena Line

Podróżowanie będzie z pewnością bardziej przyjemne, gdy okaże się również stosunkowo niedrogie. Tutaj z pomocą przychodzą nam możliwości kuponów rabatowych w Stena Line. Przed ostateczną realizacją naszej rezerwacji wpiszmy posiadany kod promocyjny w Stena Line w wyznaczone miejsce. Później pozostanie nam już tylko wyczekiwanie upragnionego wyjazdu, z przyznanym rabatem.

Obsługa Klienta w Stena Line

 

Formy płatności i zamówienia

 

Aby mieć zapewnione miejsce należy je z wyprzedzeniem zarezerwować. Dokonując rezerwacji musimy zdecydować się na jedną z następujących opcji: prom, rejsy turystyczne, rejsy hotelowe, wyjazdy grupowe i konferencyjne. Płatność może być dokonana gotówką, kartą płatniczą, przelewem bankowym, przelewem internetowym poprzez system Przelewy24.

 

Reklamacje i zwroty

Możliwe jest dokonanie zmiany w swojej rezerwacji. W niektórych przypadkach wiąże się to jednak z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty. Jeśli natomiast chcemy całkowicie anulować rezerwację, musimy dokładnie zapoznać się z warunkami tej procedury, zamieszczonymi na stronie Stena Line. Zależne są one bowiem od taryfy na którą się zdecydowaliśmy (np. Taryfa Flexi, Taryfa Economy, tarfyfa Premium).

Koszty wysyłki i dostawa

Koszty poszczególnych rezerwacji zależne są od tego, jaką formę przewozu wybraliśmy oraz gdzie zamierzamy podróżować. Często wcześniejsze dokonanie rezerwacji wiąże się z przyznaną zniżką, a co się z tym wiąże niższą ceną przejazdu.

 

Stena Line na Facebooku

 

Do rejsów turystycznych do Szwecji zachęca nas profil serwisu na Facebooku. Ma tam już spore grono sympatyków swoich przewozów.

http://www.facebook.com/StenaLinePolska

Kody rabatowe i kupony na zakupy w internecie

GoDealla Kupony to idealne miejsce na znalezienie promocji w ulubionym sklepie. Dzięki nam będziesz na bieżąco z aktualnymi kolekcjami i sezonowymi wyprzedażami. Nieustannie przeczesujemy zasoby polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu najlepszych okazji i promocji. Coraz więcej sklepów umożliwia obniżenie wartości koszyka dzięki użyciu specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną ofertę, skopiować promocyjny kod z naszej strony, wkleić w odpowiednim polu i patrzeć, jak suma do zapłacenia zmniejsza się o 10, 20 czy nawet 50%.

Lubisz kupować, a jeszcze bardziej lubisz oszczędzać na zakupach? Trafiłeś w dobre miejsce. Znajdziesz tu wszystkie aktualne zniżki i kupony do wykorzystania w e-sklepach. Wśród nich te najpopularniejsze i te mniej znane, w sumie kilkaset rabatów i okazji. Wszystkie kupony rabatowe znajdziesz właśnie tutaj, w jednym miejscu! Sprawdź, jakie to proste. Zakupy on-line mogą być jeszcze tańsze niż do tej pory!

Jak to działa?

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.