O sklepie Photobox

Serwis internetowy Photobox oferuje nam mnóstwo możliwości z zakresu fotografii cyfrowej. Usługi proponowane przez stronę to między innymi: wywoływanie fotografii cyfrowych, umożliwienie przechowywania, czy też udostępniania zdjęć, sprzedaż określonych towarów, informacji. Serwis Photobox pozwala również użytkownikom przechowywać fotografie cyfrowe na swoich kontach.

więcej

Oceń sklep Photobox

1 2 3 4 5

Ocena: 4.5/5 Głosów: 2

Photobox kupony rabatowe 2018

Aktywne kody rabatowe i promocyjne - Listopad 2018

O rany... w tym momencie nie ma kuponów do Photobox

Podobne kupony

O Photoboxie

Photobox otwiera się na wiele możliwości z zakresu fotografii cyfrowej. Serwis umożliwia korzystanie z wielu ofert promocyjnych, a przy tym gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług, maksymalne bezpieczeństwo składanego zamówienia i sprawną dostawę. Ciekawym przedsięwzięciem portalu są prezenty za zaproszenie znajomych do korzystania z Photobox.

Jak zrealizować kupon w Photobox

Omawiany serwis daje Klientom możliwość wykorzystania kodów promocyjnych w Photobox, a  także skorzystania z promocji dotyczących pakietów. Użytkownicy wśród pakietów,  dających zniżki na określone produkty, maja do wyboru: pakiety fotoalendarzy, pakiety odbitek, pakiety fotoksiążek, pakiety fototerminarzy. Kodów rabatowych w Photobox należy poszukiwać w takich zakładkach strony jak: promocje, newslettery, strona każdego z oferowanych produktów.

kody do photoboxa

Obsługa Klienta w Photoboxie

Jak wiadomo, o tym, czy sklep możemy określić jako przyjazny dla internautów świadczy nie tylko szeroka oferta rabatów, wyprzedaży, kuponów. Oprócz dobrej ceny ważne jest również podejście do Klienta, krótki czas dostarczenia zakupionego towaru i przejrzysty regulamin. Takie właśnie reguły proponuje nam Phoobox.

Formy płatności i zamówienia

przelewy transferowe, e-przelewy, karty kredytowe. Photobox przywiązuje dużą wagę do tego, aby przelew był wykonany sprawnie i bezpiecznie. Serwis nie przechowuje numerów kart, tylko od razu przekazuje je do banków, z którymi nawiązał współpracę. Co więcej – dane te podczas przekazywania są odpowiednio kodowane.

Reklamacje i zwroty

Serwis Photobox przewiduje zgodnie z zasadami ustawy o szczegółowych warunkach sprzedaży konsumenckiej możliwość odstąpienia przez Klienta od umowy w terminie siedmiu dniu roboczych od czasu zawarcia umowy.

Koszty wysyłki

Cena wysyłki uzależniona jest zarówno od rodzaju zakupionego przedmiotu, jak i miejsca dostarczenia artykułu. W koszcie wysyłki przedmiotu w Photobox uwzględnia się: obróbkę plików, opłaty pocztowe, umożliwienie śledzenia zamówienia, przygotowanie odpowiedniego opakowania, które zagwarantuje dostarczenie towaru w idealnym stanie.

Dostawa

Przesyłki wysyłane są Pocztą. Na terenie Polski dostarczenie towaru trwa od 3 do 8 dni roboczych. Produkty wysyłane są aż trzy razy dziennie, aby zapewnić Klientom szybką realizację zamówienia.

Photobox w mediach

Photobox zyskał sobie szerokie uznanie w dziedzinie fotografii cyfrowej. Liczy około 24 miliony użytkowników. Aktywność w mediach społecznościowych Photobox możemy śledzić na Facebooku:

http://www.facebook.com/PhotoBoxPBX

Kody rabatowe i kupony na zakupy w internecie

GoDealla Kupony to idealne miejsce na znalezienie promocji w ulubionym sklepie. Dzięki nam będziesz na bieżąco z aktualnymi kolekcjami i sezonowymi wyprzedażami. Nieustannie przeczesujemy zasoby polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu najlepszych okazji i promocji. Coraz więcej sklepów umożliwia obniżenie wartości koszyka dzięki użyciu specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną ofertę, skopiować promocyjny kod z naszej strony, wkleić w odpowiednim polu i patrzeć, jak suma do zapłacenia zmniejsza się o 10, 20 czy nawet 50%.

Lubisz kupować, a jeszcze bardziej lubisz oszczędzać na zakupach? Trafiłeś w dobre miejsce. Znajdziesz tu wszystkie aktualne zniżki i kupony do wykorzystania w e-sklepach. Wśród nich te najpopularniejsze i te mniej znane, w sumie kilkaset rabatów i okazji. Wszystkie kupony rabatowe znajdziesz właśnie tutaj, w jednym miejscu! Sprawdź, jakie to proste. Zakupy on-line mogą być jeszcze tańsze niż do tej pory!

Jak to działa?

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.