O sklepie Nju Mobile

Nju Mobile to nowy, bardzo konkurencyjny operator telefonii komórkowej. Jego oferta jest na tyle atrakcyjna, iż nie wymusza na Klientach wiązania się z siecią długoterminową umową. Klient po prostu nie będzie miał potrzeby, aby przechodzić do innej sieci. Stawki za połączenia w przypadku oferty na kartę i oferty na abonament są bardzo zbliżone. To, czy zdecydujemy się zatem na pierwszą, czy drugą opcję zależne jest jedynie od tego, jak wolimy się rozliczać.

więcej

Oceń sklep Nju Mobile

1 2 3 4 5

Ocena: 0.0/5 Głosów: 0

Nju Mobile kupony rabatowe 2019

Aktywne kody rabatowe i promocyjne - Marzec 2019

Podobne kupony

Wygasłe kupony rabatowe w Nju Mobile

O Nju Mobile

Nju Mobile to stosunkowo młody na Polskim rynku operator telefonii komórkowej. Do tego co nowe jak wiadomo podchodzi się nieco sceptycznie. Myślę jednak, iż oferta sieci jest na tyle atrakcyjna, bogata w zniżki i rabaty, iż nie ma co sugerować się przesądami. Za jedyne 29zł miesięcznie możemy bowiem uzyskać nielimitowane rozmowy do wszystkich i o każdej porze.

W przypadku, gdy oprócz nielimitowanych rozmów chcemy również otrzymać nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz pakiet 1GB Internetu i tak nie zapłacimy więcej niż 57zł na miesiąc. Jeśli natomiast nie należymy do telefonicznych gaduł i nie klepiemy co chwile SMS-ów mamy szansę zamknąć się w miesięcznej opłacie 9zł. Warto zaznaczyć, iż umowy w Nju Mobile podpisywane są na czas nieokreślony. Jeśli będziemy chcieli zrezygnować z tego operatora, okres wypowiedzenia umowy wyniesie zaledwie jeden okres rozliczeniowy.

njumobile promocja

Jak zrealizować kupon w Nju Mobile

Kupony rabatowe Nju Mobile jeszcze bardziej obniżą cenę naszych zakupów na stronie internetowej operatora. Jeśli tylko mamy zatem możliwość, skorzystajmy z korzyści jakie daje kod promocyjny Nju Mobile.

Obsługa Klienta w NjuMobile

 

Formy płatności i zamówienia

Zamawiając produkty na stronie Nju Mobile zaznaczamy przede wszystkim czy decydujemy się na ofertę na kartę czy też z rachunkiem. Następnie podajemy swoje dane i możemy już czekać na Kuriera z adresowaną do nas przesyłką.

Reklamacje i zwroty

W ciągu 10 dni od momentu otrzymania przesyłki mamy prawo odstąpić od umowy. Konieczne będzie w tym zakresie wypełnienie tak zwanego „formularza odstąpienia”.

Koszty wysyłki i dostawa w NjuMobile

Przesyłki dostarczane są bezpłatnie. Na dostarczenie naszego zamówienia poczekamy około 2-3 dni robocze. Doręczy nam ją Kurier DPD. Status zamówienia możemy sprawdzić pod linkiem: https://www.njumobile.pl/status.

NjuMobile.pl w mediach

 

Nowego operatora telefonii komórkowej znajdziemy zarówno w serwisie YouTube, jak i na Facebooku. Na Facebooku miłośników poprawnej polszczyzny może razić troszeczkę fakt nieużywania (najprawdopodobniej celowego) dużych liter po kropce. O zgrozo. Maskotka z reklamy swoim urokiem osobistym niweluje jednak wszelkie formalne niedociągnięcia.

Kody rabatowe i kupony na zakupy w internecie

GoDealla Kupony to idealne miejsce na znalezienie promocji w ulubionym sklepie. Dzięki nam będziesz na bieżąco z aktualnymi kolekcjami i sezonowymi wyprzedażami. Nieustannie przeczesujemy zasoby polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu najlepszych okazji i promocji. Coraz więcej sklepów umożliwia obniżenie wartości koszyka dzięki użyciu specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną ofertę, skopiować promocyjny kod z naszej strony, wkleić w odpowiednim polu i patrzeć, jak suma do zapłacenia zmniejsza się o 10, 20 czy nawet 50%.

Lubisz kupować, a jeszcze bardziej lubisz oszczędzać na zakupach? Trafiłeś w dobre miejsce. Znajdziesz tu wszystkie aktualne zniżki i kupony do wykorzystania w e-sklepach. Wśród nich te najpopularniejsze i te mniej znane, w sumie kilkaset rabatów i okazji. Wszystkie kupony rabatowe znajdziesz właśnie tutaj, w jednym miejscu! Sprawdź, jakie to proste. Zakupy on-line mogą być jeszcze tańsze niż do tej pory!

Jak to działa?

Top najlepszych okazji dzisiaj