O sklepie Meble VOX

Firma Meble VOX pojawiła się na rynku w 1989 roku. Marka znana jest przede wszystkim z swojej ciekawej, oryginalnej oferty oraz innowacyjnych rozwiązań w branży meblarskiej. Asortyment sklepu koncentruje się na produktach związanych z wystrojem wnętrz, artykułach dekoracyjnych, stylowych meblach.

więcej

Oceń sklep Meble VOX

1 2 3 4 5

Ocena: 0.0/5 Głosów: 0

Meble VOX kupony rabatowe 2018

Aktywne kody rabatowe i promocyjne - Listopad 2018

O rany... w tym momencie nie ma kuponów do Meble VOX

Podobne kupony

Wygasłe kupony rabatowe w Meble VOX

O Meble VOX

Meble potrafią bardzo zmienić wygląd pomieszczenia. W zależności od upodobań mogą nadać wnętrzu wygląd całkowicie nowoczesny lub nieco starodawny. Mogą okazać się wysoce funkcjonalne, ale też wyjątkowo niepraktyczne. To jak zaaranżujemy nasze wnętrze, na jakie meble się zdecydujemy i jak je rozmieścimy ma bardzo duży wpływ na wygodę mieszkania.

Decyzja o ich wyborze nie powinna być zatem pochopna. Sklep internetowy Meble VOX pokazuje nam wiele możliwości – zarówno w kwestii asortymentu, jak i ceny produktów. Każdy Klient może dopasować asortyment do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Jak zrealizować kod promocyjny w sklepie Meble VOX?

Zakup mebli i stylowych dodatków jest często znacznym obciążeniem finansowym. Rabaty i zniżki na ten rodzaj asortymentu są zatem zdecydowanie mile widziane. Również kupony rabatowe w Meble VOX pomogą nam zaoszczędzić. Wpisując posiadany kod promocyjny w Meble VOX podczas finalizacji zamówienia możemy liczyć na okazyjne, obniżone ceny towarów.

Obsługa Klienta w Meble.VOX.pl

kod rabatowy meblevox

Formy płatności i zamówienia

Sklep akceptuje następujące formy uiszczenia należności za zakupiony towar: przelew elektroniczny, karta kredytowa, opcja „za pobraniem”, przelew tradycyjny. Istnieje też możliwość dokonania płatności w ratach.

Reklamacje i zwroty

Reklamowane towary należy odesłać na adres Meble VOX, ul. Wileńska 2, 64-700 Czarnków. Wadliwy towar powinien być przesyłany wraz z dowodem zakupu. Przed odesłaniem towaru należy wypełnić formularz zgłoszenia reklamacyjnego. Jest on dostępny na stronie internetowej Meble VOX.

Koszty wysyłki i dostawa

Koszt przesyłki zależny jest od tego jakie produkty zakupiliśmy. Cena transportu mebli to najczęściej wydatek 50zł. Płatność za dostarczenie artykułów dekoracyjnych w opcji za pobraniem to 22zł, zaś w opcji przedpłaty to 16zł. Jest to cennik przesyłek kurierskich i to na nie warto się zdecydować. Transport poprzez Pocztę Polska wyjdzie nam zdecydowanie drożej.

Meble VOX w mediach

Firma Meble VOX posiada swój własny kanał w serwisie YouTube. Obecna jest oczywiście również na Facebooku. Organizuje tam liczne konkursy, angażujące konsumentów w życie firmy. Dla przykładu: od 1 do 28 października 2013 można wygrać oryginalne artykuły dekoracyjne, w zamian za zalogowanie się w serwisie i udzielanie się w działach: VOX BOX, Wiedza, Aktualności, Społeczność, a także dodając opinie do zakupionych towarów.

http://www.meble.vox.pl/reklamacja.html

Konkurs: http://www.meble.vox.pl/artykul-w-vox-ostatnie-slowo-nalezy-do-ciebie-1033.html

Kody rabatowe i kupony na zakupy w internecie

GoDealla Kupony to idealne miejsce na znalezienie promocji w ulubionym sklepie. Dzięki nam będziesz na bieżąco z aktualnymi kolekcjami i sezonowymi wyprzedażami. Nieustannie przeczesujemy zasoby polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu najlepszych okazji i promocji. Coraz więcej sklepów umożliwia obniżenie wartości koszyka dzięki użyciu specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną ofertę, skopiować promocyjny kod z naszej strony, wkleić w odpowiednim polu i patrzeć, jak suma do zapłacenia zmniejsza się o 10, 20 czy nawet 50%.

Lubisz kupować, a jeszcze bardziej lubisz oszczędzać na zakupach? Trafiłeś w dobre miejsce. Znajdziesz tu wszystkie aktualne zniżki i kupony do wykorzystania w e-sklepach. Wśród nich te najpopularniejsze i te mniej znane, w sumie kilkaset rabatów i okazji. Wszystkie kupony rabatowe znajdziesz właśnie tutaj, w jednym miejscu! Sprawdź, jakie to proste. Zakupy on-line mogą być jeszcze tańsze niż do tej pory!

Jak to działa?

Top najlepszych okazji dzisiaj