O sklepie McDonald's

McDonald’s to jedna z największych restauracji szybkiej obsługi na całym świecie. Jest znana przede wszystkim z hamburgerów o unikalnym smaku, tworzonych według niepowtarzalnych receptur. Na stronie McDonald’s możesz znaleźć aktualne informacje o obowiązujących w lokalach promocjach, sprawdzić menu oraz wyszukać najbliższą restaurację.

więcej

Oceń sklep McDonald's

1 2 3 4 5

Ocena: 5.0/5 Głosów: 1

McDonald's kupony rabatowe 2018

Aktywne kody rabatowe i promocyjne - Sierpień 2018

O rany... w tym momencie nie ma kuponów do McDonald's

Sprawdź bezpośrednio na stronie McDonald's czy są ciekawe okazje.

Podobne kupony

Wygasłe kupony rabatowe w McDonald's

Jak zrealizować kupon w McDonald's?

Aby za swoje zamówienie zapłacić jeszcze mniej, możesz wykorzystać kupon McDonald’s. Są one dostępne w formie papierowej oraz – od niedawna – w formie elektronicznej. Kupony rabatowe McDonald’s są udostępniane na stronie oraz w aplikacji mobilnej. Możesz je wydrukować lub pokazać obsłudze restauracji na swoim smartfonie. Rabaty sięgają nawet 50%. Łącznie, wykorzystując wszystkie oferowane przez McDonald’s kupony możesz zaoszczędzić do 220 zł.

mcdonalds kupony

Dostępne formy płatności

Za swoje zamówienie w McDonald’s zapłacisz kartą lub gotówką. W większości restauracji znajdują się już terminale do płatności zbliżeniowych, dzięki czemu nie musisz wpisywać kodu PIN w przypadku niewielkich kwot.

Dostawa i koszty wysyłki

Z oferty McDonald’s skorzystasz na miejscu. McDonald’s posiada sieć kilkuset restauracji w Polsce. Są to punkty z tradycyjną ofertą lunchową, a także istniejące od niedawna kawiarnie McCafe.

Reklamacje i zwroty

Zwrot towaru w przypadku produktów żywnościowych kupowanych na miejscu nie jest możliwy. Jeżeli chcesz złożyć reklamację na jakość obsługi lub niezgodny z umową towar, zgłoś się do kierownika restauracji.

McDonald’s w mediach społecznościowych

McDonald’s jest aktywny na Facebooku oraz na YouTube. Polska strona sieci na Facebooku ma około miliona fanów. Mogą oni na bieżąco sprawdzać obowiązujące promocje, a także brać udział w konkursach. Jednym z nich był ostatnio „Ja i mój Big Mac”, polegający na dodawaniu zdjęć obrazujących hasło „Radość, jaką daje mi Big Mac”.

Link do FB: http://www.facebook.com/McDonaldsPolska

Link do YouTube: http://www.youtube.com/mcdonaldspolska

Co znajdziesz w McDonald’s

Menu restauracji McDonald’s składa się z klasycznych propozycji, doskonale znanych klientom na całym świecie, oraz kanapek i deserów pojawiających się sezonowo. Smak Big Maca, cheeseburgera czy frytek McDonald’s zawdzięcza się starannie przygotowanej recepturze, a sposób przygotowywania produktów jest taki sam w każdym miejscu na świecie.

Ofertę McDonald’s możesz poznawać nie tylko w restauracjach, ale również na stronie. Zamieszczone są tam informacje o poszczególnych produktach z menu oraz o sposobie ich wytwarzania. Dzięki temu możesz dowiedzieć się na przykład, w jaki sposób grillowane jest mięso na hamburgery oraz jak uprawia się ziemniaki wykorzystywane do przygotowywania frytek.

Kody rabatowe i kupony na zakupy w internecie

GoDealla Kupony to idealne miejsce na znalezienie promocji w ulubionym sklepie. Dzięki nam będziesz na bieżąco z aktualnymi kolekcjami i sezonowymi wyprzedażami. Nieustannie przeczesujemy zasoby polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu najlepszych okazji i promocji. Coraz więcej sklepów umożliwia obniżenie wartości koszyka dzięki użyciu specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną ofertę, skopiować promocyjny kod z naszej strony, wkleić w odpowiednim polu i patrzeć, jak suma do zapłacenia zmniejsza się o 10, 20 czy nawet 50%.

Lubisz kupować, a jeszcze bardziej lubisz oszczędzać na zakupach? Trafiłeś w dobre miejsce. Znajdziesz tu wszystkie aktualne zniżki i kupony do wykorzystania w e-sklepach. Wśród nich te najpopularniejsze i te mniej znane, w sumie kilkaset rabatów i okazji. Wszystkie kupony rabatowe znajdziesz właśnie tutaj, w jednym miejscu! Sprawdź, jakie to proste. Zakupy on-line mogą być jeszcze tańsze niż do tej pory!

Jak to działa?

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.