O sklepie Karko

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2008 roku. Przez pierwsze lata konsekwentnie budowaliśmy swoją pozycję na lokalnym rynku stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku uruchomiliśmy sprzedaż internetową odzieży używanej, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. W kolejnym okresie działalności głównie dzięki platformie Allegro staliśmy się jednym z większych sklepów w naszej branży.

Dzięki swojemu doświadczeniu, które przez lata działalności zyskaliśmy od 2016 roku, wprowadzamy systematycznie do naszej oferty wysokiej jakości odzież nową w większości od europejskich producentów. Nasz towar jest starannie dobierany w szczególności pod naszych stałych jak i nowych klientów, z których duża część to Panie w rozmiarze size plus :)

Wychodząc na przeciw wymaganiom dzisiejszego rynku stworzyliśmy karko.pl jako miejsce gdzie w prosty i bardzo przejrzysty sposób możecie Państwo nie tylko zakupić nasze towary, ale również być na bieżąco informowani o wszystkich nowościach, promocjach oraz rabatach jakie oferujemy.

Dzięki profesjonalnej platformie na której oparty jest nasz sklep oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Oceń sklep Karko

1 2 3 4 5

Ocena: 0.0/5 Głosów: 0

Karko kupony rabatowe 2018

Aktywne kody rabatowe i promocyjne - Sierpień 2018

Podobne kupony

Wygasłe kupony rabatowe w Karko

Kody rabatowe i kupony na zakupy w internecie

GoDealla Kupony to idealne miejsce na znalezienie promocji w ulubionym sklepie. Dzięki nam będziesz na bieżąco z aktualnymi kolekcjami i sezonowymi wyprzedażami. Nieustannie przeczesujemy zasoby polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu najlepszych okazji i promocji. Coraz więcej sklepów umożliwia obniżenie wartości koszyka dzięki użyciu specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną ofertę, skopiować promocyjny kod z naszej strony, wkleić w odpowiednim polu i patrzeć, jak suma do zapłacenia zmniejsza się o 10, 20 czy nawet 50%.

Lubisz kupować, a jeszcze bardziej lubisz oszczędzać na zakupach? Trafiłeś w dobre miejsce. Znajdziesz tu wszystkie aktualne zniżki i kupony do wykorzystania w e-sklepach. Wśród nich te najpopularniejsze i te mniej znane, w sumie kilkaset rabatów i okazji. Wszystkie kupony rabatowe znajdziesz właśnie tutaj, w jednym miejscu! Sprawdź, jakie to proste. Zakupy on-line mogą być jeszcze tańsze niż do tej pory!

Jak to działa?

Top najlepszych okazji dzisiaj