O sklepie HRS

Hotel Reservation Service (HRS) to firma założona przez Roberta Ragge w 1972 roku. Wówczas była firmą jednoosobową, obie funkcjonuje jako spółka z o.o. Specyfika działalności koncentruje się na udostępnianiu elektronicznego systemu rezerwacji hotelowej o zasięgu globalnym. Z dobrodziejstw systemu mogą korzystać zarówno osoby podróżujące służbowo, jak i zupełnie prywatnie. Dzięki HRS sprawnie i bezproblemowo zarezerwujemy hotel w docelowym miejscu.

więcej

Oceń sklep HRS

1 2 3 4 5

Ocena: 0.0/5 Głosów: 0

HRS kupony rabatowe 2018

Aktywne kody rabatowe i promocyjne - Listopad 2018

O rany... w tym momencie nie ma kuponów do HRS

Podobne kupony

Wygasłe kupony rabatowe w HRS

O HRS

Hotel Reservation Service to serwis hotelowy, skupiający ponad 250 000 obiektów na świecie. W omawianym portalu otrzymujemy gwarancje konkurencyjnych cen. Jeśli znajdziemy w sieci bardziej korzystną cenowo ofertę dotycząca konkretnego pokoju zarezerwowanego w HRS, firma zaproponuje nam taką samą cenę jak u konkurencji. Nic więc dziwnego, iż HRS jest laureatem wielu nagród i ciągle poszerza grono zadowolonych z swoich usług Klientów. Korzystając z pomocy Hotel Reservation Service mamy również pewność, iż prezentowana oferta jest aktualna.

Jak zrealizować kupon rabatowy na HRS.com?

Wymarzona podróż i pobyt w atrakcyjnym hotelu będą jeszcze bardziej przyjemne, gdy uda nam się uzyskać rabat. Z pomocą przychodzą nam tutaj kupony rabatowe w HRS. Wystarczy, że wpiszemy kod promocyjny w HRS w wyznaczone do tego miejsce i możemy cieszyć się korzystną zniżką. Jeśli wpisanie kodu nie jest wymagane to znaczy, że generuje się on automatycznie.

 

Obsługa Klienta w HRS

Formy płatności i zamówienia

 

Za pokój płacimy zazwyczaj dopiero w docelowym miejscu. Zdarzają się jednak oferty, które wymagają płatności z góry. Płatność z góry należy do rzadkości i ma miejsce zazwyczaj tylko wtedy, gdy oferta zawiera bardzo korzystny rabat – jak chociażby w przypadku oferty „HRS Hot Deal”.

Reklamacje i zwroty

 

Zmian i anulacji w rezerwacjach możemy dokonywać w zakładce „ zmiana i anulacja” w witrynie Hotel Reservation Service. Ewentualnie pod numerem telefonu: +49 221 2077 600+49 221 2077 600 , poprzez adres e-mail lub faks.

 

Koszty wysyłki i dostawa

Oferta HRS dotyczy rezerwacji internetowych czy telefonicznych, nie ma zatem potrzeby ponoszenia kosztów wysyłki związanych z złożeniem dyspozycji. Usługi oferowane przez portal HRS są zupełnie bezpłatne. Utrzymuje się on z prowizji otrzymywanych od hoteli partnerskich za zrealizowane za pośrednictwem serwisu noclegi. Dodatkowo HRS zapewnia nas, iż oferowane przez serwis ceny za rezerwacje są najniższe. Przejrzystość prezentowanych ofert to znak rozpoznawalny omawianego miejsca.

HRS w mediach

Na Facebooku firma Hotel Reservation Service funkcjonuje jako społecznościowa wyszukiwarka hoteli.

hrs promocje

Kody rabatowe i kupony na zakupy w internecie

GoDealla Kupony to idealne miejsce na znalezienie promocji w ulubionym sklepie. Dzięki nam będziesz na bieżąco z aktualnymi kolekcjami i sezonowymi wyprzedażami. Nieustannie przeczesujemy zasoby polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu najlepszych okazji i promocji. Coraz więcej sklepów umożliwia obniżenie wartości koszyka dzięki użyciu specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną ofertę, skopiować promocyjny kod z naszej strony, wkleić w odpowiednim polu i patrzeć, jak suma do zapłacenia zmniejsza się o 10, 20 czy nawet 50%.

Lubisz kupować, a jeszcze bardziej lubisz oszczędzać na zakupach? Trafiłeś w dobre miejsce. Znajdziesz tu wszystkie aktualne zniżki i kupony do wykorzystania w e-sklepach. Wśród nich te najpopularniejsze i te mniej znane, w sumie kilkaset rabatów i okazji. Wszystkie kupony rabatowe znajdziesz właśnie tutaj, w jednym miejscu! Sprawdź, jakie to proste. Zakupy on-line mogą być jeszcze tańsze niż do tej pory!

Jak to działa?

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.