O sklepie Empik Travel

Empik Travel to portal turystyczny, który pomoże nam zaplanować wakacje, zarezerwować hotel, ustalić plan zwiedzania w docelowym miejscu. Jednym słowem – profesjonalnie zorganizuje naszą podróż.

więcej

Oceń sklep Empik Travel

1 2 3 4 5

Ocena: 0.0/5 Głosów: 0

Empik Travel kupony rabatowe 2018

Aktywne kody rabatowe i promocyjne - Sierpień 2018

O rany... w tym momencie nie ma kuponów do Empik Travel

Podobne kupony

Wygasłe kupony rabatowe w Empik Travel

O Empik Travel

Czym byłoby życie bez podróżowania? Szarością i nudą… Nawet jeśli mamy najpiękniejszy dom i najwspanialsze grono przyjaciół – od czasu do czasu powinniśmy wyjechać w miejsce, w którym jeszcze nie byliśmy, poznać nowych ludzi, nowe zwyczaje, problemy życia codziennego inne niż nasze. Tylko wówczas możemy mówić, iż wiemy coś na temat otaczającego nas świata.

Podróżowanie jest jak czytanie książki – pobudza naszą wyobraźnię, otwiera oczy. Już Święty Augustyn zauważał to podobieństwo i trafnie to ujął w stwierdzeniu: „Świat jest książką i Ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę”.

empik travel kod rabatowy

Jak zrealizować kupon w Empik Travel

Marzysz o odpoczynku na wymarzonych wakacjach? Z niecierpliwością wyszukujesz ciekawego miejsca na swoja podróż? Nie zapomnij o wykorzystaniu kuponu rabatowego w Empik Travel. Obniżka ceny jeszcze bardziej uprzyjemni podróż – wystarczy aktywować kod promocyjny w Empik Travel podczas dokonywania rezerwacji.

Obsługa Klienta w EmpikTravel.pl

Formy płatności i zamówienia

Opłaty związane z zakupionymi usługami opłacane są według Ogólnych Warunków Podróżowania i Płatności danego Organizatora lub przewoźnika. Płatność odbywa się w ustalonych terminach na rachunek bankowy agenta turystycznego, który współpracuje z Spółką. Należność pobierana jest w imieniu organizatora podróży lub bezpośrednio przez niego.

Reklamacje i zwroty

Odstąpienie Klienta od umowy jest rozpatrywane indywidualnie, w zależności od konkretnego przypadku. Rezygnacja musi być jednak zawsze przekazana pisemnie. Rezygnacje przekazywane ustnie czy tez telefonicznie nie są brane pod uwagę.

Koszty wysyłki i dostawa

Ceny poszczególnych wycieczek różnią się od siebie, należy dokładnie zapoznać się zatem z cennikiem interesującej nas podróży. Zazwyczaj w cenę wliczone jest: wyżywienie, zakwaterowanie, dotarcie do miejsca docelowego, ubezpieczenie podstawowe, opieka pilota.

Empik Travel w mediach

Jeśli masz zamiar wyruszyć w niecodzienną podróż i przeżyć wspaniałą przygodę, ale nie wiesz gdzie się wybrać – zaglądnij na profil Empik Travel na Facebooku. Znajdziemy tam mnóstwo inspiracji, porad, propozycji wyjazdów. Dowiemy się również gdzie możemy pojechać czy też polecieć w korzystnej cenie, a na co aktualnie nie ma przewidzianych zniżek czy rabatów. Profil Empik Travel na Facebooku zachęca również do wymiany poglądów na temat podróżowania i dzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami.

http://www.facebook.com/empiktravel

Kody rabatowe i kupony na zakupy w internecie

GoDealla Kupony to idealne miejsce na znalezienie promocji w ulubionym sklepie. Dzięki nam będziesz na bieżąco z aktualnymi kolekcjami i sezonowymi wyprzedażami. Nieustannie przeczesujemy zasoby polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu najlepszych okazji i promocji. Coraz więcej sklepów umożliwia obniżenie wartości koszyka dzięki użyciu specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną ofertę, skopiować promocyjny kod z naszej strony, wkleić w odpowiednim polu i patrzeć, jak suma do zapłacenia zmniejsza się o 10, 20 czy nawet 50%.

Lubisz kupować, a jeszcze bardziej lubisz oszczędzać na zakupach? Trafiłeś w dobre miejsce. Znajdziesz tu wszystkie aktualne zniżki i kupony do wykorzystania w e-sklepach. Wśród nich te najpopularniejsze i te mniej znane, w sumie kilkaset rabatów i okazji. Wszystkie kupony rabatowe znajdziesz właśnie tutaj, w jednym miejscu! Sprawdź, jakie to proste. Zakupy on-line mogą być jeszcze tańsze niż do tej pory!

Jak to działa?

Top najlepszych okazji dzisiaj