Oferty w: SPA & Wellness

Kategorie w: SPA & Wellness (165)

  0 zł
  450 zł
  0 %
  99 %

  Groupon - zniżki na wyciągnięcie ręki

  Groupon to jeden z największych i najbardziej znanych portali oferujących sprzedaż zakupów grupowych. Globalna firma założona w 2008 roku, przez lata swojej działalności zyskiwała na popularności, a obecnie z ofert Groupona korzysta już ponad 49 milionów aktywnych użytkowników, na których czekają kupony i bony na wybrane usługi, a także kody rabatowe i zniżki do znanych sklepów.

   

  Firma odeszła jednak od tradycyjnej formy zakupów grupowych. Dzisiaj, żeby kupić voucher na Grouponie, nie jest wymagana już minimalna liczba zainteresowanych zakupem, a sama sprzedaż danego kuponu rabatowego trwa o wiele dłużej niż kiedyś. Dawniej promocyjne oferty były dostępne jedynie przez dzień lub dwa, teraz wybrane zniżki kupicie przez kilka tygodni, a nawet miesięcy. Tym samym Groupon, z serwisu oferującego wyłącznie zakupy grupowe, przekształcił się w globalną platformę sprzedażowo-marketingową, na której dostępne są nie tylko bony, ale również zniżki do sklepów, kody rabatowe do sieciówek czy rabaty na konkretne produkty.

   

  Nie bez powodu, w okresie największego boomu na zakupy grupowe, miesięcznik biznesowo-gospodarczy Forbes wytypował Groupona jako najdynamiczniej rozwijającą się firmę na świecie. W Polsce nad organizacją transakcji i sprzedażą ofert czuwa około 100 osób, a siedziba główna mieści się w Warszawie, jednak Groupon to firma globalna z siedzibami w 16 krajach i zatrudniająca pracowników na całym świecie. Agregator zakupów grupowych GoDealla.pl wyświetla promocje z Groupona od października 2010 roku.

   

  Jakie zniżki znajdziecie na Grouponie?

  1. Rabaty na usługi w swojej okolicy - zniżki do fryzjera, kosmetyczki, stomatologa, wizyty u specjalistów, naprawy w warsztacie samochodowym i wiele, wiele innych.

  2. Bony na atrakcje i rozrywkę - tańsze bilety do kina i teatrów w całej Polsce, karnety na zajęcia sportowe, kręgle, bilard czy Escape Room oraz wiele innych atrakcji, z których skorzystacie całą rodziną. Na Grouponie dostępne są również bilety na największe koncerty w naszym kraju.

  3. Promocyjne oferty turystyczne - jak wakacje, to tylko z Grouponem! Zagraniczne wycieczki, wyjazdy w Tatry, nad Bałtyk, narty zimą w Alpach, kolonie i półkolonie dla dzieci czy weekend w SPA zarezerwujecie nawet 50% taniej korzystając z ofert Groupona.

  4. Kody rabatowe do sklepów - nie lubicie przepłacać za zakupy w sieciówkach? Na Grouponie, poza zakupami grupowymi, znajdziecie także kody rabatowe i zniżki do znanych sklepów z odzieżą, elektroniką, kosmetykami, biżuterią czy asortymentem dla dzieci.

  5. Kupony rabatowe na zakup towarów - musicie wymienić swoje okulary? Skorzystać z pomocy profesjonalnej brafitterki przy zakupie bielizny? Na Grouponie dostępne są także bony, z którymi oszczędzicie na zakupie towarów w wybranych sklepach i salonach stacjonarnych w całej Polsce.

  Zobacz więcej

  Do góry