logo

Żywe choinki - porównanie cen świątecznych drzewek

12gru 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Przystrojona bombkami, lampkami czy własnoręcznie wykonanymi ozdobami - choinka to jeden z najważniejszych symboli Świąt. Jeżeli Wy nie wyobrażacie sobie Bożego Narodzenia bez żywego, pachnącego lasem drzewka, wyszukaliśmy dla Was promocje na prawdziwe choinki. Gdzie kupicie je taniej?

Reklama

Choinka to jeden z nieodzownych symboli Świąt, który zwykle staje w sercu każdego domu w okresie Bożego Narodzenia. Jedni wolą sztuczne, wielosezonowe drzewka, po które nie trzeba jeździć każdego roku i dla tych osób mamy promocje na sztuczne choinki. Inni nie wyobrażają sobie Świąt bez żywego drzewka, którego zapach będzie czuć już po przekroczeniu progu domu. Jak co roku ekipa radia RMF FM w wybranych miastach w Polsce rozdaje za darmo żywe choinki. My wiemy jednak, gdzie kupicie je w dobrej cenie, także z dostawą do domu!

Żywe choinki na Święta - gdzie kupić?

Żywe choinki zwykle już po Mikołajkach można kupić w wielu miejscach miasta. Zwykle to właśnie wtedy rusza sezonowa sprzedaż drzewek. Stoiska z żywymi choinkami można spotkać także na placach większych sklepów i przy centrach handlowych. Tam, w zależności od tego, na jakie drzewko się zdecydujemy, będziemy musieli wydać średnio 25 zł - 100 zł. Jeżeli nie wiecie czy zdecydować się na świerk pospolity, sosnę czy jodłę kaukaską, w artykule z zeszłego roku porównaliśmy poszczególne rodzaje drzew wybieranych na choinki i krótko opisaliśmy ich charakterystykę. To z pewnością pomoże Wam w wyborze idealnego drzewka na Święta. A gdzie kupicie żywe choinki w dobrej cenie?

W Leroy Merlin małe drzewko świąteczne wysokości maksymalnie 90 cm możecie kupić już za 22,85 zł:

Żywe choinki promocje

Leroy Merlin, świerk kłujący 60-90 cm - 22,85 zł

Za większe, bardziej okazałe drzewko zapłacicie w Leroy Merlin 44,50 zł. W tej cenie uda Wam się kupić jodłę kaukaską do 175 cm:

Żywe choinki promocje

Oferta ta jest ważna do 24 grudnia. W Lidlu również kupicie żywe drzewka na Święta. Od 16 grudnia dyskont będzie posiadał w ofercie świetki i jodły cięte lub w doniczce w dobrej cenie. Za najmniejszą choinkę zapłacicie tam nieco więcej niż w Leroy Merlin - 22,99 zł:

Żywe choinki promocje

Świerk w doniczce będzie miał maksymalnie metr. Jeśli jednak marzycie o większej choince, w Lidlu dostępne będą również jodły:

Żywe choinki promocje

  • w doniczce - 39,99 zł
  • cięta - 49,99 zł

Za nieco wyższą jodłę niż w Leroy Merlin, będziecie musieli zapłacić w Lidlu 5,49 zł więcej niż w przypadku wspomnianej sieci marketów budowlanych. Castorama także ma w ofercie żywe drzewka, które trafią do naszych domów jako choinki. Za świerk w donicy wielkości 60-80 cm zapłacicie tam 22,88 zł (3 grosze więcej niż w Leroy Merlin):

Żywe choinki promocje

A ile w Castoramie wydacie na większe choinki? Za jodłę kaukaską zapłacicie tam tylko 33 zł:

Żywe choinki promocje

To aż 11,50 zł taniej niż w Leroy Merlin i 16,99 zł mniej niż w Lidlu wydacie na podobne drzewko tej wielkości. Pamiętajcie jednak, że jest to tylko cena sugerowana, może się ona różnić w zależności od sklepu. Cenę jodły w najbliższej Castoramie sprawdzicie na stronie internetowej.

Choinki z dostawą do domu zamówicie na stronie Sadowniczy.pl. Tam będziecie musieli wydać już zdecydowanie więcej na swoje świąteczne drzewko, ale przynajmniej oszczędzicie sobie jeżdżenia po sklepach w poszukiwaniu idealnej choinki:

Żywe choinki promocje

Większość drzewek dostępna jest już w 24 godziny, a koszty przesyłki zaczynają się od 18 zł. To dużo droższa opcja, niż w supermarketach, ale jeśli zależy Wam na wygodzie i zakupie choinki bez wychodzenia z domu, nawet wyższym kosztem, to będzie dla Was dobre rozwiązanie.

A pod choinkę...

Choinka to jeden z najważniejszych elementów Świąt. To właśnie pod nią już 24 grudnia znajdą się prezenty. Nie macie jeszcze bożonarodzeniowych upominków? Podpowiadamy Wam, gdzie je kupicie z rabatami:

-> Pomysły na prezent dla taty do 20 zł, 50 zł i 100 zł!

-> Prezent na Święta dla dziecka - inspiracje, pomysły i zniżki

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close