logo

Zwrot pieniędzy gwarantowany: Activia, Garnier Neo i Bryza-Vanish

08wrz 2015

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Chcesz zostać testerem produktów, ale nie wiesz czy to opłacalne? Jak najbardziej! Znaleźliśmy trzy akcje, w których testerzy otrzymują zwrot pieniędzy, jeśli nie są zadowoleni z działania produktów.

Testowanie produktów to przyjemna i zarazem bardzo odpowiedzialna czynność. Osoby, które testują towar, nie zawsze mają pewność, że ich wkład zostanie w jakiś sposób doceniony. Ponadto, przy testowaniu różnego rodzaju produktów, najpierw trzeba je zakupić oraz wydać własne pieniądze, a w razie niezadowolenia, zgłosić fakt producentowi. Znaleźliśmy kilka akcji, w których zwrot pieniędzy w przypadku braku satysfakcji jest GWARANTOWANY!

Antyperspirant Garnier Neo - testowanie

Zasady są proste i przejrzyste - do 24 listopada 2015 roku możesz wziąć udział w testowaniu kosmetyków znanej marki Garnier. Antyperspirant z serii Neo jest już dostępny w sklepach - wystarczy, że go kupisz oraz zachowasz paragon, a już rozpoczniesz swoją wielką akcję testowania ;-) Używaj produktu kosmetycznego, a jeśli nie będziesz z niego zadowolona, otrzymasz zwrot pełnej kwoty, którą wydałaś na antyperspirant. Rozpatrzonych zostanie 100 pierwszych poprawnie złożonych zwrotów. Muszą być one sporządzone na specjalnym formularzu, który znajdziesz na stronie www.garnier.pl. Regulamin akcji znajduje się TUTAJ.

Wyzwanie Activia

Często słyszymy w radiu lub oglądamy w telewizji reklamy Activia - charakterystyczne słowa "podejmij wyzwanie" utkwiły nam już w głowie. Teraz to Ty możesz podjąć takie wyzwanie! Wystarczy, że kupisz Activię, zachowasz paragon i przez 2 tygodnie będziesz jadła Activię. Poczujesz różnicę i będziesz zadowolona, albo dostaniesz pieniądze, które wydałaś na zakup produktu marki Danone. Szczegółowy regulamin akcji znajdziesz TUTAJ. Testowanie Activii trwa do 8 listopada 2015 roku.

Bryza Vanish Ultra - zadowolenie lub zwrot pieniędzy

Jeżeli nie chcesz wypróbować produktów spożywczych ani kosmetycznych, może przekona Cię akcja testowania chemii gospodarczej? Połączenie dwóch, znanych na rynku produktów - proszku Bryza oraz Vanish, na pewno musi być czymś dobrym. Jednak, żeby to sprawdzić, producenci proszą testerów o opinię. Akcja trwa aż do końca grudnia. Żeby wziąć w niej udział, przez ten czas musisz zakupić dowolny produkt Bryza z systemem odplamiania Vanish, standardowo zachować paragon oraz przetestować działanie nowego proszku. Nie zadowala Cię działanie Bryzy połączonej z Vanishem? Na stronie www.bryzapromocja.pl znajduje się formularz zgłoszeniowy o zwrot pieniędzy.

Drodzy Testerzy! Nie obawiajcie się. Nastały czasy, w których opinia klientów jest dla producenta najważniejsza. Śmiało testujcie produkty i nie starajcie się wykorzystywać możliwości zwrotu pieniędzy, jeżeli produkt spełnił Wasze oczekiwania. Bądźcie obiektywni oraz uczciwi wobec producentów, a na pewno spotka Was to samo :-)

Skoro już rozpisaliśmy się o pieniądzach, zobaczcie jakie jeszcze mamy sposoby na ich zaoszczędzenie. Jednymi słowy: gdzie obecnie dają najlepsze gratisy?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close