logo

Zrób zakupy w Media Markt lub RTV Euro AGD i odbierz jeden z prezentów

05sie 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kupowanie może być przyjemne! Nie tylko dla tych, którzy kochają zakupy, ale również dla osób, które bardzo nie lubią wydawać pieniędzy. Bo jeśli można coś kupić i dostać prezent za darmo, to nawet Ci, którzy wolą trzymać gotówkę w portfelu, z pewnością zainteresują się taką promocją. W sierpniu w sklepach Media Markt i RTV Euro AGD zgarniecie dodatkowe gratisy do zamówień!

Reklama

Promocja w Media Markt

Do 10 sierpnia w Media Markt trwa akcja "Chłodziarki w pełni zdrowe", w której do zgarnięcia jest aż 50l naturalnego soku w prezencie do zamówień. Wystarczy w podanym terminie (5.08-10.08) kupić dowolny sprzęt chłodniczy w sklepach Media Markt, a:

 • do wydanej kwoty 999 zł otrzymacie 10l soku,
 • do wydanej kwoty 1000-1999 zł otrzymacie 35l soku,
 • powyżej wydanych 2000 zł otrzymacie 50l soku w prezencie.

Promocja w Media Markt

Musicie tylko pamiętać, że akcja jest ważna wyłącznie na zakupy dokonane i opłacone bezpośrednio w sklepie stacjonarnym. Jeśli więc będziecie chcieli oszczędzić czas i zrobić zamówienie online, nie będziecie mogli skorzystać z tej promocji. Ale zawsze są jakieś pozytywne strony. Przynajmniej dokładnie obejrzycie kupowany sprzęt na żywo :)

Promocje w RTV Euro AGD

RTV Euro AGD ma dla Was aż 3 świetne okazje na zakupy, w których dostaniecie dodatkowe prezenty, które tak bardzo kochacie :)

1. Kuchenka mikrofalowa w prezencie

Jeśli myśleliście o wymianie lodówki - dobrze się składa. Wybierzcie się do sklepu RTV Euro AGD maksymalnie do 15 września i kupcie wybraną lodówkę Whirlpool Supreme Dual NoFrost, a kuchenkę mikrofalową w wybranym przez siebie kolorze dostaniecie w prezencie.

Promocja w RTV Euro AGD

Żeby otrzymać mikrofalówkę należy:

 • zachować dowód zakupu
 • maksymalnie 14 dni od daty zakupu (i nie później, niż do 30 września 2016) zarejestrować zakup lodówki objętej promocją na stronie whirlpool-promocja.pl poprzez wypełnienie formularza zawierającego podstawowe dane osobowe oraz informacje o zakupie (skan paragonu, nr seryjny i model lodówki)

Szczegółowy REGULAMIN promocji.

2. Półroczny zapas kapsułek Fairy Platinum gratis

Do każdej zmywarki przyda się przecież zapas kapsułek do mycia. A możecie go dostać do zamówienia zupełnie za darmo! Wystaczy, że w terminie do 30 października w RTV Euro AGD kupicie dowolną zmywarkę marki Whirlpool. Zakup upoważni Was do odbioru 90 szt. Fairy Platinum (2 opakowania) – przy średnim zużyciu 3-4 kapsułek tygodniowo wystarczy Wam na pół roku.

Promocje RTV Euro AGD

Co zrobić, żeby dostać zapas kapsułek?

 • zachować dowód zakupu
 • zarejestrować zakup zmywarki objętej promocją na stronie whirlpool-promocja.pl poprzez wypełnienie formularza zawierającego podstawowe dane osobowe oraz informacje o zakupie (skan paragonu, nr seryjny i model zmywarki)

Szczegółowy REGULAMIN promocji.

3. Dodatkowa premia 100 zł lub 200 zł na kartę przedpłaconą

Poza bonusami w postaci dodatkowego sprzętu lub produktów, możecie otrzymać również kartę przedpłaconą MasterCard w wysokości 100 zł lub 200 zł za zakupy w RTV Euro AGD.

Promocja w RTV Euro AGD

Jak dostać kartę przedpłaconą?

 • maksymalnie do 15 sierpnia należy kupić pralkę Electrolux (spośród wybranych modeli) za kwotę:
 1. 1299 zł - 1598,99 zł brutto = 100 zł na karcie przedpłaconej
 2. 1599 zł brutto i więcej = 200 zł na karcie przedpłaconej
 • najpóźniej do 22 sierpnia zarejestrować zakup na stronie electrolux.pl/promocje poprzez załączenie zdjęcia lub skanu dowodu zakupu oraz karty gwarancyjnej

Szczegółowy REGULAMIN promocji.

Sami widzicie, że możecie wieeeeeeele zyskać :) Ale to nie koniec! Mamy jeszcze inne promocje na sprzęt RTV i AGD:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close