logo

Zrób rezerwację na HRS i odbierz bilet do Cinema City!

14mar 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Co powiecie na to, żeby zyskać bilet do kina Cinema City tak naprawdę za nic? Albo przy okazji rezerwacji pokoju w ulubionym hotelu? Czemu nie! Nowa promocja HRS to nie tylko gratka dla podróżników, ale także dla kinomaniaków!


Czy można połączyć pasję podróżowania z miłością do filmu? Okazuje się, że można! Promocja HRS to potwierdza. Rezerwując nocleg poprzez system HRS, otrzymasz bilet do Cinema City.


Jeśli chcesz skorzystać z tej ciekawej promocji, powinieneś po prostu założyć lub zalogować się już na istniejące konto na My HRS i zarezerwować nocleg w dowolnym hotelu na HRS lub HRS Deals. A rzeczywiście jest w czym wybierać...

 

Promocja HRS

Jeśli dokonasz rezerwacji noclegu, w ciągu 14 dni otrzymasz kod do Cinema City, który będziesz mógł wymienić na bilet w kasie kina. Kod obowiązuje na bilet normalny na seans 2D.

  • Czas promocji
    14.03.-27.03.2016
  • Ważność kodu
    31.07.2016

Warunki promocji

Kody przyznawane są pierwszym dwustu osobom, które w wyżej podanym terminie dokonają rezerwacji na HRS. Kody zostaną przełane na adres e-mail podany przy rezerwacji. Bilet można wykorzystać we wszystkie dni tygodnia na dostępne seanse 2D do końca lipca 2016 roku. UWAGA! Liczba kodów jest ograniczona, dlatego jeśli macie jakiś nocleg na oku, to warto pospieszyć się z jego rezerwacją.

Tanie noclegi

Przypominamy, że HRS oferuje dużo ofert z rabatami! Teraz macie szansę zaoszczędzić między innymi na noclegach we Włoszech czy Niemczech. W ramach HRS Deals możecie zarezerwować między innymi takie noclegi:

Choć pośpiech nie zawsze sprzyja podejmowaniu właściwych decyzji, to w tym przypadku zachęcamy Was do tego, żeby rzeczywiście się spiąć oraz jak najszybciej rezerwować noclegi. Oprócz tego, że liczba kodów do kina jest ograniczona, to dodatkowo oferty HRS Deals także mają ograniczenia - jednak nie liczbowe, a czasowe.

Jeżeli nie chcesz się natomiast spieszyć, a urlop odkładasz jednak na inny termin, zawsze możesz wejść na GoDealla Travel i znaleźć noclegi najbardziej odpowiadające Twoim oczekiwaniom - nie tylko w luksusowych hotelach, ale także klimatycznych pensjonatach czy motelach! A poniżej zajawka naszej oferty ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close