logo

Zostań testerką 1 z ponad 1000 produktów Nivea i wygrywaj nagrody

08lip 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Promocja skierowana do wszystkich kobiet w różnym wieku! Możesz zostać testerką produktów Nivea i nie tylko otrzymywać zupełnie za darmo produkty dostosowane do swojej skóry, ale również zgarniać dodatkowe nagrody. A jest o co walczyć!

Reklama

Tak naprawdę każdego dnia pielęgnujemy naszą twarz, nawet jeśli robimy to jedynie podczas demakijażu czy porannej toalety. Akcja Nivea stawia przede wszystkim na uświadomienie kobietom, w jaki sposób dbać o skórę twarzy i jakie produkty wybierać. A tylko teraz możesz otrzymać je zupełnie ZA DARMO! No... może nie do końca za darmo, ale wystarczy, że spełnisz kilka prostych warunków i po użyciu produktów podzielisz się swoją opinią. A na czym dokładnie polega promocja?

 

Ponad 1000 produktów Nivea do rozdania

Konkurs jest bardzo prosty, a do zgarnięcia jest ponad 1000 kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Aby wziąć udział w akcji Nivea:

Formularz zgloszenia do testowania nivea

  1. Dołącz do Klubu Moja Nivea - zarejestruj się przez facebooka lub krótki formularz dostępny na stronie Nivea. Wystarczy, że podasz swoje imię, e-mail, hasło oraz zaakceptujesz warunki.
  2. Po rejestracji wypłenij krótką ankietę zgłoszeniową, która pojawi się na stronie bezpośrednio po rejestracji.
  3. Wyślij swoje zgłoszenie i czekaj na odpowiedź Nivea. Jeśli zakwalifikujesz się do testu, otrzymasz odpowiedni produkt do testowania, a następnie weźmiesz udział w konkursie.

Konkurs podzielony jest na 4 etapy z różnymi terminami oraz produktami do testowania. Ale nie martwcie się, można zgłaszać chęć do udziału w testowaniu na każdym z etapów :)

4 etapy konkursu Nivea

Przechodząc przez każdy z nich będziecie musiały wypełniać inne pytania, ale nie obawiajcie się ich. Są bardzo proste i dotyczą Waszych codziennych sposobów pielęgnacji:

  • Jaki jest Twój sprawdzony sposób na oczyszczanie twarzy?
  • Do czego porównałabyś uczucie świeżej, oczyszczonej skóry twarzy?
  • Dokończ zdanie: Oczyszczanie twarzy po całym dniu jest dla mnie jak...
  • Jaki jest Twój ulubiony moment pielęgnacji?

Szczegółowy opis całego konkursu znajdziecie w regulaminie. Dodamy jeszcze, że na końcu każdego z etapów odbywa się losowanie nagród i każda z Was może dodatkowo zgarnąć kolejne produkty od Nivea :)

A jeśli szukacie promocji i zniżek na kosmetyki, zajrzyjcie poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close