logo

Zostań mistrzem kuchni i wygrywaj nagrody od Biedronki

23wrz 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

0

Tradycyjny schabowy, japońskie sushi, a może włoska pasta? Niezależnie od tego, z jakiego regionu świata pochodzi Twoje popisowe danie, masz szansę zostać Mistrzem Kuchni i zgarnąć atrakcyjne nagrody: aż 50 robotów kuchennych BOSCH MUM.

Moda na gotowanie...

w naszym kraju trwa w najlepsze. Polacy, ośmieleni przez znanych i lubianych kucharzy, coraz częściej realizują swoje kulinarne wizje, nierzadko pokazując światu efekty tych smakowych ekspetymentów, fotografując je i udostępniając w portalach społecznościowych. W swoim najnowszym konkursie Biedronka wykorzystała bardzo podobny mechanizm: zachęca swoich klientów do gotowania swoich popisowych dań, uwiecznienia ich na zdjęciach i zbierania głosów na swoją propozycję.

Przepis na wygraną

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w biedronkowym konkursie kulinarnym? Kroków jest kilka:

  1. Ugotuj swoją ulubioną potrawę, używając przynajmniej jednego produktu z folderu "Zostań mistrzem kuchni"
  2. Zrób zdjęcie przygotowanego przez Ciebie dania
  3. Wgraj zdjęcie wraz z przepisem do formularza konkursowego

Kiedy już wykonasz powyższe czynności, możesz być pewien - Twoje zgłoszenie bierze udział w konkursie. Teraz tylko musisz dopilnować, aby przygotowane przez Ciebie danie zebrało jak największą ilość głosów. Możesz oczywiście poprosić o pomoc znajomych, wysyłając im link do Twojego przepisu i prosząc o ich głosy. Spośród 100 przepisów z największą ilością głosów jury konkursowe wybierze 50 zwycięskich receptur. Do autorów najlepszych przepisów trafią roboty kuchenne BOSH MUM. Jeżeli chcesz poznać pomysły swojej konkurencji, wystarczy kliknąć w zakładkę Konkurs -> przepisy konkursowe. Warto zobaczyć, co proponują inni uczestnicy konkursu, by móc przygotować danie inne, niż wszystkie i zwiększyć w ten sposób swoją szansę na nagrodę.

Przepisy należy przesyłać do 5 października 2014 roku. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 16 października. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie organizatora.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close