logo

Zostań Ambasadorem Emocji z Grouponem i testuj za darmo oferty!

26kwi 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Groupon poszukuje Ambasadora Emocji! Wystarczy wziąć udział w konkursie Ekscytująca strona życia, aby zawalczyć o świetną posadę.

Reklama

Groupon oferuje posadę Ambasadora Emocji, do obowiązków (zresztą, bardzo przyjemnych!) którego będzie należało między innymi:

  • testowanie ofert całkowicie za darmo
  • odwiedziny siedziby Groupon Polska (w tym uroczysta kolacja, nocleg w komfortowym hotelu)
  • wypromowanie się i pokazywanie innym, że warto korzystać z życia

Jak widać, do powyższych wymagań nawet nie pasuje słowo "obowiązki". Można robić coś, co dostarcza nam dużo radości i rzeczywiście pozwala korzystać z życia. Gdybyś mógł skorzystać z dowolnej oferty Groupona zupełnie za darmo, co by to było? Masaż, obiad w dobrej restauracji w Poznaniu, a może wycieczka po wirtualnym świecie w Warszawie?

Zostań Ambasadorem Emocji

Groupon daje nam naprawdę dobrą okazję do tego, żeby codziennie korzystać z życia. Jeżeli nie jesteś w stanie każdego dnia kupować nowy kupon rabatowy (a wiemy, że nie jest to możliwe dla każdego!), to możesz zostać Ambasadorem Emocji. W jaki sposób? Bardzo prosty! Weź udział w konkursie, organizowanym właśnie przez Groupon.

ZASADY KONKURSU

Do 1 maja zamieść fotografię przedstawiającą Twoją ekscytującą stronę życia + napisz tekst na ten temat (min. 500 znaków) pod postem na Facebooku Groupona. Jeśli chcesz zwiększyć swoją szansę na wygraną, po prostu pokaż jak odkrywasz nowości, co sprawia Ci radość, jakie doznania najbardziej na Ciebie działają. Najpóźniej do 5 maja zostaną podane wyniki konkursu. Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.

To wydarzenie może być prawdziwą przygodą, którą zapamiętasz do końca życia! W końcu - co zostanie nam za kilka lat, oprócz nowo wyznaczonych celów? Przede wszystkim DOBRE WSPOMNIENIA!

Nie ma zatem na co czekać - pomóż swojemu szczęściu i weź udział w konkursie, a może za jakiś czas Twoje marzenia staną się rzeczywistością. Jeżeli nie uda Ci się zostać Ambasadorem Emocji w Grouponie, to wcale nie oznacza, że nie możesz realizować marzeń na własną rękę. W ofercie tego serwisu zakupów grupowych znajduje się naprawdę wiele propozycji wyjazdów czy spędzenia wolnego czasu w swoim mieście. Nie pozostaje nic innego, jak po prostu KORZYSTAĆ Z ŻYCIA!

Na zachętę podsyłamy Wam jeszcze najnowsze kody rabatowe do znanych sklepów - w końcu zakupy też są częścią dobrego wykorzystywania wolnego czasu, prawda? ;-)


Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close