logo

Znów -15% w Grouponie na wszystko! Sprawdź kod

17wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Zaledwie tydzień temu mogliśmy korzystać z kodu na -15% w Grouponie, a już teraz portal wypuszcza kolejną zniżkę. Zobaczcie jak ją zdobyć i na co obowiązuję.

Dlaczego w ogóle tak często piszemy o Grouponie? Nasze doświadczenia z realizacją kupowanych tam voucherów są pozytywne, a portal uważamy za jeden z najbardziej wiarygodnych stron z okazyjnymi zakupami. Dodatkowo, na Grouponie często zdarzają się naprawde dobre oferty, takie jak wejściówki do popularnych regionalnych miejsc (Termy Białka, Termy Maltańskie, Energylandia), bilety do znanych sieci kin, teatrów, ale także kupony na tańsze usługi w naszej okolicy. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się także oferty turystyczne, które kupić można z rabatami sięgającymi średnio 60%.

Oczywiście wiemy, że zdarzają się nieuczciwi sprzedawcy, którzy grouponowych klientów traktują gorzej. Aby się ich wystrzegać przed dokonaniem zakupu polecamy sprawdzać wszelkie dostępne w Internecie opinie na temat usługodawców. Dobrym źródłem informacji są profile firm na Facebooku, gdzie klienci, zarówno ci zadowoleni, jak i ci, którzy nie mają dobrego zdania o marce.

Wracając do rzeczy najważniejszej, czyli do kodu zniżkowego: Groupon mocno promuje zakupy przez swoją aplikację mobilną. Aby przekonać do nich swoich użytkowników już kolejny raz zniżkę przewiduje wyłącznie na transakcje dokonane właśnie przez aplikację. I znów nieważne, z jakiej kategorii będą to oferty - wcześniejsze kody obowiązywały głownie na groupony z zakładki "Twoje miasto", ten udostępniony teraz można wykorzystać na wszystkie oferty dostępne na Grouponie.

Kod "MOBILE15" obniża kwotę wszystkich zamówień zakupionych przez aplikację mobilną Groupona. Maksymalna dodatkowa zniżka z użyciem kodu to 50 zł, co oznacza, że w przypadku zakupów powyżej 340 zł rabat będzie stały i wyniesie 50 zł. Dla wszystkich tańszych ofert będzie to zawsze 15% ich ceny wyjściowej. Każda osoba może wykorzystać kod tylko raz.

Kod ważny jest do 18 września 2015 roku.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close