logo

Zniżkowy bumerang w Woblink: wydane pieniądze wracają!

04lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Świetna promocja od Woblink.com, popularnej księgarni internetowej. Kupujesz dowolną e-książkę spośród 10 tys. tytułów i otrzymujesz 40 zł w kodach rabatowych, do wydania na kolejne książkowe zakupy.

Na naszym blogu codziennie opisujemy atrakcyjne akcje promocyjne, jednak o takiej promocji piszemy po raz pierwszy. "Turbo bumerang" to okazja dla każdego pożeracza e-booków, w której wydane pieniądze na interesujące Cię książki elektroniczne do Ciebie wracają. Jak to możliwe? Tylko do 12 listopada robiąc e-bookowe zakupy za min. 20 zł na Woblink.com, dostaniesz 40 zł w kodach rabatowych po 10 zł. Co ciekawe, promocja obejmuje także przecenione e-booki oraz te zakupione z wykorzystaniem kuponu rabatowego.

Kod, który otrzymasz, możesz wykorzystać w ciągu 60 dni  na dowolną książkę z katalogu Woblink.com, poza tymi objętymi promocją. Przyznane kody znajdziesz w swoim profilu, po zalogowaniu się na stronie sklepu,  zakładce "Kody". Każdy kod obniża wartość książki do kwoty nie niższej niż 14,90 zł, co oznacza, że swój kupon możesz wykorzystać tylko na tytuły za min. 24,90 zł. Przy zakupie jednego e-booka można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close