logo

Zniżki w rozkładzie jazdy PKP! Zbierz paczkę znajomych i podróżuj taniej

06cze 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Katarzyna Kalinowska

1

Chcesz jeździć taniej? Weź w podróż znajomych i płać mniej za bilety. Jak? Skorzystaj z promocji PKP "Ty i raz, dwa trzy" i oszczędzaj grupowo.

Opisywana przez nas dziś zniżka polega na zakupie wspólnego biletu przez maksymalnie czteroosobową grupę ludzi, dzięki czemu bilet każdej kolejnej osoby jest o około 1/3 tańszy.

PKP poza weekendowymi i okazjonalnymi promocjami biletów oferuje także stałe promocje, którymi niestety, nie chwali się już tak głośno. Od dłuższego czasu Przewozy Regionalne oferują zniżkę, o której wiedzieli tylko nieliczni. Dziś się to zmieni ;) Przeczesujemy dla Was Internet, by donosić Wam o takich okazjach, jak te. Oczywiście, od razu się nimi z Wami dzielimy! ;)

Przejdźmy do konkretów

To o ile mniej zapłacimy za bilet korzystając z promocji „Ty i raz, dwa, trzy”?

 • Pierwsza osoba za bilet płaci normalnie lub z zastosowaniem indywidualnej, przysługującej jej ulgi ustawowej (33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93% i 100% )
 • Druga, trzecia i czwarta osoba, jeśli nie posiadają innych uprawnień do zniżek, płacą za niego o około 1/3 mniej, a jeśli uprawnienia takie posiadają, wówczas bilet jest jeszcze tańszy!
 • Dla zobrazowania przedstawiamy przykładowe ceny podróży w klasie 2 w pociągach InterREGIO:

  Co ważne z promocji „Ty i raz,dwa trzy” bez problemu mogą korzystać osoby przewożące dodatkowy bagaż lub zwierzaka – muszą jednak pamiętać o zakupie dodatkowego biletu, który niestety nie podlega już promocji.

  Nie lubisz pociągów?

  Nie jesteś fanem pociągów? Wolisz inne środki komunikacji, ale nie chcesz przepłacać? A może po prostu nie masz swoich dzieci? Zobacz promocje na wycieczki i wakacje, które obowiązują niezależnie od tego, czy jedziesz w grupie, czy sam;)

  Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

  facebook.com/GdziePromocja

  close