logo

Zniżki na wymianę opon na zimę - sprawdź gdzie jest najtaniej

20lis 2015

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

W tym roku zima Cię nie zaskoczy! Już teraz sprawdź promocyjne ceny wymiany opon wraz z wyważeniem kół. Posiadamy najlepsze kupony rabatowe, dzięki którym oszczędzisz naprawdę dużo pieniędzy.

Reklama

Mówi się, że na bezpieczeństwie nie należy oszczędzać. W pełni się z tym zgadzamy! Dlatego, żeby zapewnić bezpieczeństwo jazdy, nie należy oszczędzać CZASU, tylko już dziś zastanowić się nad wymianą opon z letnich na zimowe. Nikt jednak nie powiedział, że nie można korzystać z kuponów rabatowych podczas tego motoryzacyjnego zabiegu. Dlatego prezentujemy kupony rabatowe z najwyższymi zniżkami na wymianę opon i wyważenie kół. W ofertach znalazły się także opcje wymiany w zależności od rodzaju felgi.

Wymiana opon do 50 zł

Sprawdźcie najlepsze oferty wymiany opon, z których najdroższe kosztują jedyne 50 zł. Dodatkowo, w cenie tych usług jest także wyważenie kół.

Warszawa

Wrocław

Kraków

  • RS -50% (40 zł)
  • IRMAR -47% (50 zł)

Poznań

Trójmiasto

Szczecin

Jeżeli w tym zestawieniu nie znaleźliście swojego miasta, to wcale nie oznacza, że nie możecie już wymienić opon z wykorzystaniem kuponów rabatowych. Wejdźcie na www.godealla.pl -> Zniżki lokalne, a przy czerwonej pinezce wybierzcie swoje miasto. Następnie, wystarczy, że obok wpiszecie "opony", a otrzymacie wszystkie, korzystne oferty usług wulkanizacyjnych z Waszej okolicy ;-)

kupony rabatowe

W co jeszcze warto zainwestować, przygotowując się na sezon zimowy? Polecamy przede wszystkim praktyczne w zastosowaniu stojaki do przechowywania opon. Pozwalają zaoszczędzić miejsce, a dodatkowo, letnie opony prezentują się estetycznie.

  1. Stojak + pokrowiec 59 zł
  2. Stojak za 42,99 zł

(źródło: fastdeal.pl)

Jak wiadomo, w zimne dni przydają się gorące napoje. A że jesteśmy w temacie opon... Komu taki kubek termiczny? :-) Jest dostępny za 65,99 zł, czyli kosztuje więcej niż wymiana opon z wyważeniem kół :-D Ale to z pewnością idealny prezent dla każdego miłośnika motoryzacji.

(źródło: groupon.pl)

Jeżeli chcecie dokładnie przygotować swój samochód na zimę, zadbajcie także o wymianę płynu do spryskiwaczy na zimowy, sprawdźcie temperaturę krzepnięcia płynu chłodniczego, a także ewentualnie zmieńce dywaniki welurowe na gumowe - tak zapobiegawczo :-) Jednak kto powiedział, że na zimę należy przygotować tylko samochód? Zadbaj również o siebie! Zobacz gorące rabaty na zimowe dni:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close