logo

Zniżki na wegetariańskie potrawy!

07sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Coraz częściej możemy znaleźć wegetariańską lub wegańską restaurację, a większość z tych, które serwują również mięsne potrawy, ma w menu pozycje specjalnie dla gości, którzy go nie jedzą. Gdzie wegetarianie mogą zjeść taniej ze zniżkowym voucherem?

Reklama

Jeszcze niedawno znalezienie miejsca, gdzie serwowane są wyłącznie wegetariańskie rarytasy było wyczynem. Na szczęście wszyscy wegetarianie, którzy nie przepadają za gotowaniem, obecnie mają do wyboru od kilku do kilkunastu (w zależności od miasta) restauracji z kuchnią bezmięsną. Czy da się znaleźć zniżki i vouchery do takich miejsc? Oczywiście, że tak! Przedstawiamy 3 vouchery, dzięki którym zapłacimy za jedzenie mniej.

Wege-catering

Nie każdy ma czas na samodzielne przyrządzanie posiłków, wyjście na targ po świeże warzywa i owoce lub przeszukiwanie sklepowych półek. Jeśli sami nie przepadamy za gotowaniem, nie mamy na to czasu lub po prostu chcemy spróbować czegoś nowego, zawsze możemy zamówić dietetyczny catering, który znajdziemy również w wersji wegetariańskiej (jak i wegańskiej).

W tej ofercie dla mieszkańców Warszawy możemy mieć 3 posiłki dziennie przez 5 dni za 139zł zamiast 240zł lub 199zł za 5 posiłków dziennie przez 5 dni. Możemy zamówić również catering na 10 i 15 dni. Więcej zniżek na catering znajdziecie w tym wpisie: Najlepsze groupony na catering dietetyczny!

Zostań szefem wege-kuchni!

W Trójmieście możemy nauczyć się przyrządzać wegetariańskie specjały prosto z menu Food ART Company. Warsztaty trwają 3h podczas których nauczymy się podstaw diety opartej na produktach roślinnych - po przygotowaniu posiłków odbędzie się wspólna kolacja dla uczestników kursu (grupy mają po 6 osób).

Voucher dla jednej osoby kosztuje 89,99zł, a możemy kupić też dla dwóch za 179,99zł i trzech za 269,99zł.

Inne oblicze ziemniaka

W stolicy Wielkopolski ziemniaki, nazywane pyrami, występują w różnych formach. Jednak jeśli chcemy spróbować tej tradycyjnej, powinniśmy sięgnąć po - zdecydownaie wegetariańską opcję, czyli poznańską pyrę z pieca!

Wolicie coś innego?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close