logo

Zniżki dla studentów – z czego można skorzystać będąc żakiem?

11paź 2013

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marysia Junak

2

Jak wiadomo status studenta upoważnia do wielu przywilejów takich jak zniżki czy rabaty w określonych miejscach. Jednak wiele osób korzysta jedynie z części z nich w postaci tańszych przejazdów komunikacją miejską i międzymiastową. A tak naprawdę można skorzystać również z innych, bardziej przyjemnych przywilejów.

Muzyczne i taneczne szaleństwo... z kuponami!

W wielu miastach, w których znajdują się uczelnie są tak zwane kluby studenckie, w których obowiązują spore rabaty dla studentów. Jednak warto sprawdzić czasami także inne kluby, gdyż może się okazać, że również w nich są zniżki, gdy okaże się przy wejściu legitymację studencką. Jedna z takich akcji promocyjnych z uwagi na niedawną inaugurację roku akademickiego zorganizowały renomowane szczecińskie kluby muzyczne. W każdym klubie grana jest inna muzyka, więc z pewnością każdy znajdzie coś co wpasuje się w jego gusta muzyczne.

Interesującą inicjatywą lokalną jest Głodna Panda. Więcej informacji o zniżkach w Poznaniu pod tym adresem: https://www.glodnapanda.pl/

kupony na jedzenie

Co ciekawe, kluby te będą organizowały przez cały semestr imprezy cykliczne, w czasie których będą udzielane zniżki na wstęp dla studentów. Studenci będą mogli liczyć także na spore rabaty w klubowych barach. Wśród szczecińskich klubów, które będą brały udział w akcji wymienić należy między innymi Marion, Alter Ego, Baila Club czy Grease Club. W ramach akcji organizowane będą też ciekawe koncerty znanych, ale i niszowych zespołów muzycznych.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://www.students.pl/kultura/tag/4593/Znizki-dla-studentow

Zgrabna figura, usługi medyczne i ubezpieczenie - okazji nie brakuje

Inną ciekawą propozycją dla wszystkich studentów jest program BeActive, dzięki któremu można korzystać w ramach wykupionego abonamentu z klubów fitness na terenie danego miasta. W programie udział biorą kluby z takich miast jak Kraków, Warszawa, Szczecin, Radom czy Gdańsk.

studenckie rabaty i promocje

Na stronie programu umieszczone są wszelkie informacje na temat tego, co otrzymujemy po wykupieniu danego abonamentu – do wyboru są dwa Open i Comfort. Pakiet Open daje praktycznie nieograniczony dostęp do wszystkich zajęć i zabiegów, jakie oferuje konkretny klub. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że karta ta upoważnia do korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz każdego posiadacza obejmuje ubezpieczeniem NNW. Karty są wykupowane na okres jednego lub trzech miesięcy, po tym czasie można przedłużyć ich ważność.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close