logo

Zniżki dla krwiodawców

22mar 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Oddając krew, podejmujesz naprawdę ważną i szlachetną decyzję. Oddajemy krew dobrowolnie i bezinteresownie, a to jest właśnie czyn godny najlepszych nagród. Z tego względu dużo firm decyduje się dodatkowo nagradzać aktywnych dawców krwi.

Reklama

Zastanawiacie się, gdzie można dostać rabat za oddanie krwi? Pisaliśmy już o tym kiedyś w artykule: Zniżki dla krwiodawców - gdzie nagradzają bohaterów? Opisywaliśmy tam przede wszystkim takie korzyści, jak na przykład darmowe przejazy komunikacją miejską, wolny dzień w pracy czy szkole, jak i zniżkę na leki. Dzisiaj chcielibyśmy zgłębić ten temat i poinformować Was o miejscach, w których dostaniecie zniżki, na przykład na zakupy w sklepach internetowych czy kulturę bądź rozrywkę.

Rabaty za oddawanie krwi

Osoby, które oddają krew, widzą w tym oczywiście głębszy sens, niż otrzymanie za darmo czekolady, bądź kuponów rabatowych. Jednak wiele firm chce dołożyć do tego szczytnego celu jeszcze swoją wdzięczność. Z tego względu nawet na miejscu oddania krwi, bohaterowie otrzymują różnego rodzaju bony czy kupony zniżkowe. Jednak w wielu sklepach internetowych, przy składaniu zamówienia należy dołączyć np. zdjęcie dwóch stron legitymacji Honorowego Dawcy Krwi z najważniejszymi danymi, które będą potwierdzeniem na oddanie krwi w ciągu ostatniego roku. Takie sklepy to między innymi:

  • Foto Książka: -20% na odbitki fotograficzne, fotoksiążki i wydruki wielkoformatowe
  • Majesso.pl: 10% zniżki na cały asortyment z odzieży męskiej
  • Herbit: -10% na cały asortyment (w formularzu zamówienia należy wpisać "Dawcom w Darze")
  • TaniaKsiążka: 5% taniej na zamówienie
  • LUCAS OIL: 15% rabatu na cały asortyment
  • CzerwonaKoronka.pl: 10% rabatu na całe zamówienie

Już samo podjęcie decyzji oddania krwi jest szlachetna, dlatego myślimy, że takie dodatkowe korzyści są jak najbardziej na miejscu. Listę wszystkich firm i sklepów oferujących zniżki dla aktywnych dawców krwi znajdziecie na stronie www.dawcomwdarze.pl.

My również chcemy wręczyć Wam kupony rabatowe! Wystarczy, że codziennie będziecie odwiedzać naszego bloga lub stronę GoDealla -> Kody rabatowe. A dla niecierpliwych, mała zajawka. Poniżej kody rabatowe na coś do jedzenia - tak w ramach regeneracji po oddaniu krwi, bądź nabrania sił do jej oddania! ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close