logo

Zmiana opon na letnie od 19,99 zł? Mamy kupony rabatowe!

20mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zastanawiacie się czy to odpowiedni moment na zmianę opon z zimowych na letnie? A może powinniście jeszcze trochę poczekać? Już teraz dla wszystkich kierowców przygotowaliśmy kupony rabatowe na wymianę opon nawet za 19,99 zł!

Reklama

Kiedy zmienić opony na letnie?

To odwieczne pytanie, które wraz z nadejściem astronomicznej wiosny zadają sobie kierowcy. Według specjalistów z branży motoryzacyjnej opony z zimowych na letnie powinniśmy zmieniać dopiero wtedy, kiedy średnia temperatura w dzień przekroczy 7 stopni. Zazwyczaj jest tak w kwietniu, ale oczywiście nie można tego w 100% przewidzieć.

Pogoda Polska kiedy zmienić opony na letnie

(Źródło: weather.com)

Prognoza pogody na najbliższe dni jest co prawda obiecująca, ale ze zmianą opon na letnie radzimy się jeszcze nieco wstrzymać. Pamiętajcie, że nawet jeśli w dzień temperatura dobije do 7 kresek to nad ranem nadal mogą czekać na nas przymrozki i wtedy lepiej mieć zimowe opony. Żeby jednak uniknąć późniejszych kolejek w serwisach samochodowych, już teraz możecie umówić się na zmianę opon na letnie korzystając z kuponu zniżkowego.

Zmiana opon na felgach stalowych do 50 zł

Warszawa:

Poznań:

Kraków:

Wrocław:

Trójmiasto:

Wymiana opon na felgach aluminiowych za mniej niż 70 zł

Warszawa:

Poznań:

Kraków:

Wrocław:

Trójmiasto:

Pamiętajcie, że najważniejsze na drodze jest bezpieczeństwo. Nie decydujcie się na zmianę opon dopóki w radiu, telewizji i internecie nie będzie naprawdę huczało, że wiosna nadeszła pełną parą. A skoro o bezpieczeństwie mowa, mamy dla Was gadżet, dzięki któremu każdy po imprezie będzie mógł się upewnić, że może już wsiąść za kóło.

Alkomat kupon rabatowy

Szukasz promocji na opony?

Żeby skorzystać z kuponu rabatowego na wymianę opon trzeba oczywiście mieć co wymieniać :-) Jeżeli Wasze opony już do niczego się nie nadają i musicie sprawić sobie komplet całkowicie nowych, na stronie oponytanio.pl do 27 marca skorzystacie z rabatu 5% na opony i koła kompletne, treść kodu: RDPLCW1217

Wiosną nie tylko wymieniamy zimowe opony na letnie, ale również robimy wielkie porządki w domu, w szafie. Uzupełniamy swoją garderobę i pozbywamy się starych rzeczy. W wielu sklepach czekają na Was już wiosenne rabaty!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close