logo

Złóż życzenia piankom Wedla i wygraj 2,5 tys. na lot w chmurach!

14lis 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Pianki Ptasie Mleczko od E.Wedel obchodzą 80. urodziny. Z tej okazji możecie wziąć udział w konkursie i wygrać aż 2,5 tysiąca złotych na lot w chmurach. Złóżcie urodzinowe życzenia i grajcie o nagrody!

Reklama

Konkurs Wedla jest bardzo prosty i potrwa do 23 listopada. Do godziny 16:59:59 będą przyjmowane życzenia urodzinowe, które musicie w wyjątkowy sposób złożyć piankom Ptasie Mleczko obchodzącym właśnie swoje 80. urodziny. A co możecie wygrać?

  1. Nagrody I Stopnia: 3 x voucher o wartości 2500 zł, który można wykorzystać na dowolne usługi turystyczne dostępne w biurach LOT Travel do 23.11.2017
  2. Nagrody II Stopnia: 80 x zestaw pianek Ptasie Mleczko E.Wedel

Za 2,5 tysiąca naprawdę można już gdzieś polecieć. A to Wy wybieracie kierunek swojego lotu w chmurach!

Zasady konkursu

Wedel zasady konkursu

Żeby wziąć udział w konkursie Wedla trzeba stworzyć własną chmurkę na urodziny pianek Ptasie Mleczko oraz złożyć oryginalne życzenia urodzinowe. Żeby stworzyć chmurkę musicie:

  1. w pierwszym kroku wybrać tło swojej chmurki
  2. w drugim kroku kliknąć i narysować swoją chmurkę
  3. w ostatnim kroku wpisać imię chmurki, a także radosne życzenia urodzinowe (na max. 300 znaków)

Po przejściu wszystkich kroków zostaniecie poproszeni o wypłenienie krótkiego formularza zgłoszeniowego, w którym będziecie musieli podać imię lub nick, a także adres mailowy oraz zaakceptować zapoznanie się z regulaminem.

Konkurs Wedel formularz

Najważniejsza jest Wasza kreatywność! Puśćcie wodze fantazji, zamknijcie na chwilę oczy, pomyślcie o swoim wymarzonym locie w chmurach, a z pewnością jakiś pomysł na nietuzinkowe życzenia wpadnie Wam do głowy. Laureatów konkursu E.Wedel wyłoni specjalna komisja, która oceni Waszą kreatywność. To akurat będzie bardzo trudne, ponieważ nie ma jednoznaczych kryteriów oceny oryginalności, ale na to już nic nie poradzimy :)

Możemy natomiast nieco osłodzić Wam czas oczekiwania na wyniki konkursu promocjami na słodycze. Komu pyszną czekoladkę? :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close