logo

Zlewozmywaki granitowe taniej niż w sieciówce - czy to możliwe?

30maj 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kuchnia to serce każdego mieszkania i królestwo pani domu. Zwykle wkładamy dużo serca w to, żeby urządzić ją w najdrobniejszych szczegółach. I z tego względu, że to właśnie w kuchni jemy zazwyczaj wspólne posiłki, spędzamy parapetówki i inne imprezy, jej urządzenie niestety kosztuje najwięcej. Wiemy jednak, jak możecie oszczędzić na jednym z elementów jej wyposażenia i gdzie kupicie solidne zlewozmywaki granitowe taniej niż w sieciówkach!

Reklama

Od jakiegoś czasu w większości nowoczesnych domów i mieszkań zdecydowanie królują granitowe zlewozmywaki, które nie tylko są solidne i praktyczne, ale również wyglądają niezwykle designersko i doskonale komponują się zarówno z industrialnym wnętrzem, jak i stylem vintage. 

Zlewozmywaki granitowe tanio promocja(Źródło: PrimaGran)

Najbardziej popularne są zlewozmywaki granitowe dwukomorowe lub z ociekaczem, za które średnio trzeba zapłacić 400 zł - 500 zł, a nawet więcej w zależności od rozmiaru czy koloru. Ale od czego są promocje! :-) Wiemy gdzie uda Wam się kupić naprawdę solidne zlewozmywaki granitowe taniej nawet o 260 zł, w cenach niższych niż w znanych sieciówkach!

Granitowe zlewozmywaki nawet 260 zł taniej

Wpadliśmy na fantastyczny sklep, w którym ceny są niższe nawet niż w znanych sieciówkach, a wybrane produkty będziecie mogli kupić z rabatem 260 zł! PrimaGran sprzedaje wyłącznie wysokiej jakości zlewy i baterie kuchenne, dlatego możecie mieć pewność, że z nimi Wasza kuchnia będzie naprawdę wyjątkowa. Wyszukaliśmy bardzo podobne zlewozmywaki kuchenne ze znanych sklepów: Castorama, Leroy Merlin i OBI, i porównaliśmy ich ceny ze zlewami z Prima Gran. Zobaczcie sami!

Zlewozmywaki granitowe tanio promocja

 PrimaGran - zlewozmywak granitowy Mediolan - 289 zł

Leroy Merlin - zlewozmywak granitowy Fight Delinia - 359 zł

Pierwszy zlewozmywak z ociekaczem to produkt ze sklepu PrimaGran, w którym zapłacicie za niego 289 zł po obniżce aż 200 zł! Bardzo podobny zlew kuchenny w tym samym stylu w Leroy Merlin kosztuje 359 zł - 70 zł więcej.

Zlewozmywaki granitowe tanio promocja

PrimaGran - zlewozmywak granitowy Nowy Jork - 389 zł

Castorama - zlewozmywak granitowy Cooke&Lewis Galvani - 898 zł

W Castoramie różnice w cenach są jeszcze większe biorąc pod uwagę wybrane zlewozmywaki. Tutaj za podobny produkt z PrimaGran zapłacicie nawet 509 zł mniej! Zlew kuchenny dostępny w Castoramie jest co prawda nieco większy niż ten, który możecie kupić w PrimaGran, ale tam nawet bez obowiązującej właśnie promocji zapłacicie za niego dużo mniej.

Zlewozmywaki granitowe tanio promocja

PrimaGran - zlewozmywak granitowy Rzym - 319 zł

OBI - zlewozmywak granitowy Dafne - 499 zł

Ostatni sklep, który postanowiliśmy wziąć pod lupę, to OBI. Różnica w cenie na bardzo do siebie podobnych produktach to 180 zł na korzyść PrimaGran. Sami widzicie, że nie zawsze kupowanie w znanych sieciówkach się opłaca. Czasami w mniejszych sklepach, które zajmują się sprzedażą tylko wybranych produktów z wąskiej grupy, można znaleźć takie promocje, że nawet sieciówkowe ceny nie mają im równych.

Wybór odpowiedniego zlewozmywaka do Waszej kuchni to dopiero początek. Jeżeli chcecie urządzić ją od A do Z w wybranym przez siebie stylu i szukacie dodatków do jej wnętrza, je także kupicie w promocji. Wiemy gdzie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close