logo

Zimowy Kiermasz Wittchen rozpoczęty! Markowa galanteria do 70% taniej

03gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Żimowa odsłona Wielkiego Kiermaszu Wittchen właśnie ruszyła. Tylko przez kilka najbliższych dni torebki, bagaże, galanterię skórzaną, odzież i obuwie kupimy z rabatami nawet do 70%.

Galanteria na Święta

Artykuły tej polskiej marki, ze względu na bardzo wysoką jakość, elegancki wygląd i estetyczne wykonanie mogą być idealnym pomysłem na gwiazdkowy prezent. Jedynym aspektem, który może przeszkodzić w wyborze produktów Wittchen, to niestety wysoka cena - w końcu za jakość trzeba płacić. Na szczęście sklep ten kilka razy w roku organizuje Wielki Kiermasz, podczas którego swoje flagowe modele galanterii skórzanej sprzedaje w cenach obniżonych nawet o 70%.

Przedświąteczny Kiermasz Wittchen potrwa od 3 do 7 grudnia. To zaledwie 5 dni, dlatego warto pośpieszyć się i skorzystać z promocyjnych cen.

Co na kiermaszu?

Przecenione artykuły, dostępne za ułamek ceny podczas Kiermaszu Wittchen, dzielą się na kategorie:

* "Torebki" - znajdziemy około 150 przecenionych modeli. Kopertówki, torebki do ręki, torebki małe i duże torby - do wyboru, do koloru

* Portfele - dostępnych jest około 75 przecenionych modeli w klasycznych kolorach

* Walizki - dostępne zarówno komplety, jak i pojedyncze modele. W przecenie dostępnych jest około 75 różnych produktów

* Apaszki - ze zniżką kupimy zarówno modele o wyrazistych i mocnych wzorach i kolorach, jak te stonowane, o klasycznym charakterze. W promocji dostępnych jest około 70 modeli

 

* Paski -dostępne męskie i damskie modele. W promocji dostępnych około 60 różnych produktów.

* Teczki - w tej kategorii spodziewać się można najwiekszych kwotowych przecen. W promocji dostępnych jest około 60 różnych modeli, zarówno męskich jak i damskich.