logo

Zimowe szaleństwo! Skipassy i karnety narciarskie w promocyjnych cenach

21sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Niektórzy już szaleją na śniegu, inni dopiero czekają na nadchodzące ferie! Jeśli jesteście fanami sportów zimowych i szukacie tańszych skipassów i karnetów narciarskich, to sprawdźcie, jakie oferty znaleźliśmy.

Reklama

Szusowanie na nartach to bardzo przyjemny, ale niestety dość drogi sport - biorąc pod uwagę ceny sprzętu, odzieży i oczywiście, karnetów na stoki. Jednak nie musimy wydawać wcale tak dużo, wystarczy, że rozejrzymy się za odpowiednimi ofertami. Dostępne na Grouponie skipassy pozwolą nam na całkiem spore oszczędności. Do wyboru mamy różne stoki - od Sudetów po Tatry! To gdzie się wybieracie?

Narciarskie emocje

Zimowe ferie niestety nie trwają zbyt długo, czasem też nie uda się nam trafić w idealne warunki do szaleństw na stoku. Nie zmarnujcie tych kilku dni w górach i zamiast żałować na skipass, sprawdźcie te oferty:

Ski Centrum na Słowacji

W ośrodku Opalisko czeka na nas 5 tras (2 czerwone i 3 niebieskie) - oznacza to, że dobrze odnajdą się w tym mijescu zarówno zaawansowani narciarze, jak i początkujący. Za 1-dniowy skipass zapłacimy niecałe 50zł, za 3-dniowy 109,90zł, a jeśli pokusimy się na 6 dni sportowej radości, będzie nas to kosztować 199,90zł - tym samym zaoszczędzimy aż 213zł! Oferta trwa do 31 marca 2016r.

Sudety Zachodnie

Jeśli chcielibyście się udać nie w Tatry, a w Sudety, to oferta ośrodka Narciarskiego Ski&Sun powinna się Wam spodobać!

Za całodniowy skipass wraz z grouponem zapłacimy 59,99zł zamiast 89zł. Zostając w tej malowniczej okolicy możemy zakupić więcej karnetów w jeszcze atrakcyjniejszej cenie, do tego dostępne są karnety dla całych rodzin! Przykładowo za skipass 2+1 zapłacimy 164,99zł zamiast 255zł.

Najtańsza oferta w Czechach!

Zdecydowanie najtańsza dostępna oferta - za 1-dniowy skipass zapłacimy 32,90zł. Jednak ta promocja dotyczy tylko terminu od 10 marca do 30 kwietnia. Fani sportów zimowych, którzy mają zamiar wybrać się na narty w lutym, będą musieli zapłacić 69,90zł. Kilka złotych mniej (61,90zł) kosztuje karnet na 1 dzień, ale tylko do końca stycznia.

Szukujecie się na narciarską wyprawę?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close