logo

Zimowe akcesoria do 10 zł - w jakich sklepach takie okazje?

18sty 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Pisaliśmy o zimowych butach do 30 zł, tanich kurtkach i płaszczach na zimę, ale promocji na zimowe akcesoria jeszcze u nas nie było! Wyszukaliśmy dla Was rabaty na czapki, szaliki i rękawiczki. W jakich sklepach kupicie je do 10 zł?

Reklama

Czapka, szalik i rękawiczki nie tylko mają chronić przed zimnem, ale również być modnym dodatkiem do zimowej stylizacji. Ale jeżeli w planach mamy zakup nowego płaszcza czy ciepłych butów to niestety na kupno akcesoriów nie zostaje już prawie nic i wtedy 50 zł za samą czapkę to naprawdę dużo. Tym bardziej, że na wielkich sezonowych przecenach za tę samą kwotę kupicie cały zestaw: czapkę, szalik/komin i rękawiczki, a nawet jeszcze Wam zostanie!

Zimowe akcesoria do 10 zł

Nawet jeśli macie już swój zimowy zestaw dodatków to zawsze warto pomyśleć o kolejnym sezonie lub drugim komplecie na zmianę. Kupując zimowe akcesoria do 10 zł możecie pozwolić sobie na częste zmiany swoich stylizacji, a jeżeli przypadkiem zgubicie gdzieś czapkę czy rękawiczki, czego oczywiście Wam nie życzymy, to przynajmniej będziecie mieli kolejną na zmianę. Rozejrzeliśmy się nieco po wyprzedażach i upolowaliśmy dla Was kilka promocji.

W Top Secret znaleźliśmy męskie akcesoria za 9,99 zł. Niestety damskie są już droższe, ale dla Panów coś się znajdzie na pewno :-)

Zimowe akcesoria za 10 zł

W sklepie eButik znajdziecie natomiast mnóstwo damskich czapek, rękawiczek, szalików czy kominów i to już od 3,90 zł! W większości ceny przecenionych produktów nie przekraczają 10 zł.

eButik akcesoria do 10 zł

Jeżeli martwicie się o ich jakość to poczytajcie sobie opinie o produktach dostępne na stronie. Klientki bardzo pozytywnie się wypowiadają :-) Poza tym, w tej cenie możecie kupić sobie kilka różnych kompletów i nosić na zmianę. Tym bardziej, że w eButiku znajdziecie i coś do eleganckiego płaszcza i do sportowej kurtki :-)

To nie koniec promocji na zimowe akcesoria! Na stronie Unisono znaleźliśmy czapki za równe 9 zł i jeden model za 9,99 zł w sklepie Moodo.

Promocje na zimowe czapki

Sami widzicie, że wystarczy tylko dobrze poszukać i można kupić zimowe akcesoria do 10 zł, a nawet jeszcze taniej! Dzięki temu cały komplet będzie Was kosztował ok. 30 zł, ale przynajmniej będziecie mogli kupić sobie kilka różnych kolorów i nosić czapkę czy szalik na zmianę :-)

Oczywiście co Wam po rękawiczkach, czapce czy szaliku, skoro nie macie płaszcza lub kurtki? Coś na to poradzimy, a raczej promocje, które wyszukaliśmy! Dzięki nim kupicie swoje okrycie wierzchnie na zimę w niskiej cenie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close